Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendszeres gyerekvédelmi segély?

Rendszeres gyerekvédelmi segély?

Figyelt kérdés
Hol és miért lehet igényelni? 5 hós a baba, párom minimálbért kap én meg csak gyes és csp. Így is megadhatják? Kb mennyi pénz és mennyi időre szól?
2010. júl. 8. 13:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
13:53-as, remélem kielégítő volt a válaszom. ahelyett, hogy becsmérelsz másokat, inkább tanulj meg helyesen írni először. -inkább kuncsorgok segélyért, minthogy anyucitól kéregessek. Felnőtt önálló emberek vagyunk és úgy oldjuk meg a problémáinkat ahogy tudjuk és nem szégyenkezem miatta. Lesz ez még jobb is.
2010. júl. 8. 15:46
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

bocs, az utána tényleg egy db N betű, elírtam.

De akkor is tartom a szavam. Ha a párod 300e-ért dolgozott (az már nem semmi, gratulálok neki) akkor hogy mehet el utáNa minimálbérért dolgozni? Gondolom jó szakmája lehet.

no mindegy, persze ez a ti dolgotok. Menj be az önkormányzatba, hátha segítenek.....

2010. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Senki másnak, de 21:06-osnak kívánom, hogy tudja meg a választ a kérdésére...
2010. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 21:06-os Hozzászóló!

A hozzászólásaid tükrözik az intelligenciádat. Igazából nem szeretnék az szintedre lesüllyedni, de meg kell, hogy jegyezzem: elmehetsz a másvilág hímvesszejére!

2010. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bocs: "a szintedre"
2010. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Hát örülök kedves válaszoló, hogy Te még soha nem kerültél mélypontra az életedben!


Többi értelmes válaszolónak nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Rendesek voltatok!

2010. júl. 9. 11:19
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
nyugodtan le lehet szólni, és lepontozni. De!! Én is évekig dolgoztam (20 éves korom óta, mellette főiskolát végeztem és dolgoztam) és esküvő után vállaltunk babát. Ugye ekkor már Tgyást, majd Gyedet is kap az ember. Én úgy gondolom, hogy ha a kérdező csak gyes-t és csp-t kap, akkor nem lehet túl sok munkaviszonya a kisbaba születése előtt. azt hogy a férjed elvesztette a munkahelyét, azt sajnálom.
2010. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
munkaszerződed határozatlan volt...arra tényleg csak gyes jár,
2010. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Utolsónak! Már ne haragudj, de kit érdekel, hogy meddig dolgoztál, mit végeztél stb.?! A Kérdező egy kérdést tett fel, amire normális választ várt, Te pedig rögtön prejudikáltál, lehurrogtad és személyeskedni kezdtél. Munkámból adódóan nagyon sok szülőt ismerek, akik nem akarnak dolgozni és csak segélyből élnek, ami nagyon szomorú, ezt a hozzáállást én is elítélem. DE van olyan is, amikor az ember meg van szorulva átmeneti nehézségek miatt, ez is szomorú, de semmiképp sem elítélendő.
2010. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

3 évig dolgoztam egy elég jó helyen, én is csináltam közben a suli "elmaradott" részeit, ezért is tudtam 8órában dolgozni pár elkéretőzéssel! CSAK MEGBÍZÁSI SZERZŐDÉSSEL AMIRE NEM JÁR GYED CSAK GYES! Nem tervezett baba volt, így erre nem tudtunk felkészülni! Kinek akarod bizonyítani, hogy szupertökéletes vagy?


Megkérvényeztem lányok, köszönöm a segítséget!

2010. júl. 10. 04:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!