Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajvágás 14 hónaposan? Most...

Hajvágás 14 hónaposan? Most akkor erősödik a haja, vagy ez tévhit?

Figyelt kérdés
Már olyan szépen kunkorodik a haja. Nincs szívem levágatni.Most akkor vágassam le? Mert ugye mindenki azt mondja "erősödni fog" a haja. De már azt is hallottam, hogy ez tévhit.Szerintetek?
2010. júl. 7. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erősödik, én érzem a 8 hónapos kisfiam haján. Nem akartam vágni neki, de már 2* kellett, melege volt, a szemébe lógott, srb., ez már erősebb, nem az a finom babahaj. ;(
2010. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

nem erösödik ....

21 hós lányomnak fodrász vágta elöl formára hátul meg hogy ne legyen nagyon hosszú de alig nő neki eddig talán 3x volt fodrásznál és még mindig selymes babahaja van.

ha segit sötétszőke haja van...

2010. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem vágták annak idején, és még most is olyan babahajam van, hogy... nagyon utálom, semmi tartása, stb. 29 éves vagyok.

Lányom 20 hós, kétszer vágtuk elől neki, hogy ne lógjon a szemébe, hátul még nem, szép hosszú már neki, és hála Isten nem az én hajamat örökölte szerintem, mert már most erősebb, mint az enyém.

Szerintem nem lesz erősebb a haj, csak annak látszik esetleg. Mint mikor levágja a fodrász a töredezett, elvékonyodott hajvéget valakinél. Ezen kívül genetika az egész!

2010. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én hajamat mindig vágták kiskoromban és igen, erősebb lett!
2010. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengetegszer elmondták már fodrászok,h tévhit,h erősödik.Nem lesz több,vagy vastagabb a haja,hanem egyszerűen amikor le van vágva,eltűnik az elvékonyodott hajvég,csak az egyforma vastagságú részek maradnak,ezért tűnik erősebbnek.
2010. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajvágáskor hogy erősödne a haj? Csak szebbnek tűnik, mert az elroncsolódott végek helyett szép metszetűek a szálak.

A haj a fejbőrből nő -akkor a vége vágáskor hogy is tudna erősödni? Egy butus tévhit

De tény, hogy szebbnek, egészségesebbnek hat.

2010. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!