Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kisfiam október 6-án...

Ha a kisfiam október 6-án lesz 2 éves, akkor októberben még teljes havi gyed-et kapok, vagy csak a 6 napra kapom már meg a gyedet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már csak hat napot kapsz, 7.-től pedig igényelheted a gyest.
2010. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, a gyed naptári napi ellátás, és 2 éves korig jár. Vagyis 7-től gyes. A gyest hamarabb is megigényelheted, csak írd bele, hogy okt. 7-től kéred.
2010. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a segítséget! Pedig bíztam benne, hogy októberben még teljes hónapot kapok:((( Akkor elötte már igényelni fogom a gyest.
2010. júl. 7. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt hittem eddig,minden hónapban az előző havi gyed jön.mint a fizunál is, hó elején az előző hóra járó fizut kapja az ember. tehát okt-ban még kapsz rendesen, aztán novban töredéket. legalábbis én eddig ezt gondoltam.
2010. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én is azt gondoltam.....azért nem mindegy, van némi pénzbeli különbség:(
2010. júl. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!