Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Március elején szült anyukák...

Március elején szült anyukák hogy vagytok? Babótok mekkora? Mennyit eszik, miket csinál? Szegedi anyukák kinél szültetek, megvoltatok elégedve vele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel senki nem válaszolt Neked, ezért írok én.......igaz mi március utolsó napján születtünk.

A Babám 3600 grammal és 53 centivel született.

Jelenleg 5800 grammok és 61 centik vagyunk.

A tejem két héttel ezelőtt lecsökkent így a kizárólag anyatejes Babámnak sajnos minden etetésnél pótolnom kell tápszerrel. Így eszik meg egy etetés alkalmával kb. 60 ml tejet + 60 ml tápszert.

Nagyon sokat gőgicsél, és nagyon hangosan visongat........próbálgatja a hangját.

A játszószőnyegről lelógó állatkák az utóbbi egy hétben kezdték el lekötni.Szerencsére már lazán elvan ilyen fél órákat egyedül.

Az iszonyatos hasfájás is az utóbbi másfél hétben mérséklődött.

Hát röviden ennyi.........

És Ti, hogy álltok ezekkel a dolgokkal?

2010. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz nekem tavaly, de március elején született (március 8) és tavaly iylenkor 4 hónaposan 5900 gramm, 66 cenits volt

(sz: 3950 gramm/56 cm)

Csak anytejet kapott majdnem 6 hónapig, vizet/teát nagyon ritkán ivott, nem kért.

4 hónaposan fordult vissza hasról hátra(oda 3 hósan)

fogta a csörgőt, 20 hetesen brummogott.

Az éjszakát nem aludta át.


Ennyi röviden, amiket a babakönyvbe beírtam.

2010. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző

hasfájós volt, de az 3 hós korára elmúlt.

2010. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia az en kislanyom marcius 6an szuletett 2890g 55 cmel.Egy honapig szopizott meg egy honap vegyes es azota csak tapszeres,napi 6szor eszik 150mlt.6900 gramos es 63cm.Az ejszakat mar egy honapja atalussz este 10tol reggel 7ig.Hasrol hatra fordul,vissza nem,gugyog,sikitozik meg nagyon erolkodik hogy feluljon,ja meg csikis a nyaka mert ha oltoztetem es hozza erek hangosan nevet.
2010. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi márc.11-én születtünk, 3600g,54 cm-rel. Sajnos úgy alakult, hogy 3 hetes korától tápszert eszik, átlagosan 120 ml étkezésenként. 6x eszik, éjszaka általában alszik, kivéve, ha oltást kapunk, mert akkor 3-4 éjszaka fenn van hogy miért azt nem tudom. Ugyanazokat tudja, amit az előttünk lévő baba.
2010. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14:06-os vagyok. Az elfelejtettem, hogy 6000g és 63 cm.
2010. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!