Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A meleg miatt nem eszik rendesen?

A meleg miatt nem eszik rendesen?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam és pár napja alig eszik valamit. Reggel-este megeszik 250-270 ml tápszert, de napközben csak teázik/vizezik nem kell neki bármit kínálok, max valami rágcsálnivaló (kifli darab)

A foga nem lehet szerintem, mert azt mindig észrevettem eddig ha jött.

Csak így nem eszik szinte semmi gyümölcsöt, zöldséget. Mit gondoltok? Más is van így?


2010. júl. 6. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom 16hónapos, egy hete alig eszik pár falatot egész nap, inni viszont sokat iszik(vizet).

Reggel 3korty kakaó, esetleg egy fél joghurt, tízórai semmi, ebéd 2-3falat,bármi is legyen az, uzsonna semmi, vacsora max 1dl kakaó,babatej.

Láthatólag nincs semmi baja, vidám, rohangál ezerrel, de azért jövőhétig ha nem javul a helyzet akkor elviszem dokihoz, nézze meg. Mondjuk jön két foga, az is közre játszik, meg a meleg is, de nagyon kevésnek tartom a kaját.

2010. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, 1 éves a kisfiam. Alig akar enni a "rendes" kajából, pedig régebben jó étvágya volt. Vizet viszont rengeteget iszik, és a tápszer is mehetne nála éjjel-nappal.

De nem fogy, nem bágyadt, szóval nem lehet nagy gond. Ráfogom a melegre.

2010. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lédús gyümölcsöt sem fogad el, dinnyét, barackot? Esetleg csinálj neki turmixot.

Egyébként meg nincsen ebben semmi rendkívüli, szerintem mi felnőttek sem eszünk annyit nyáron, inkább csak a folyadékot, salátát kívánjuk.

Szerintem ne aggódj, inkább próbálj kitalálni olyan kajákat, amik tetszhetnek neki, és van tápanyagtartalma is.

2010. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!