Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik rendesen, a meleg...

Nem eszik rendesen, a meleg miatt lehet?

Figyelt kérdés
Amikor ilyen meleg van,alig akar enni. Már néha az őrület határán állok. Egész nap csak nyámnyog. 4 hónapos baba. Vagy nem is a melegtől van? Már volt ilyen néhányszor, nem értem mi történik ilyenkor vele.Anyatej és tápszer is van. Cumisüveget utasítja el, a ciciből elfogadja ami kicsi van benne.
2009. aug. 26. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, nekem sincs étvágyam ilyen melegben, és a babámnak se olyan mint szokott lenni. Inkább csak inni kéri a cicit, igaz 1,5óránként, de azzal egyben kajázik is. Eddig 5ször szopizott egy nap, mostanában meg 10szer akar cicizni, és jóval kevesebbet eszik alkalmanként. Lehet elég most a babádnak az ami a ciciben van.
2009. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

2 hónapig voltam így én is. a melegre fogtam,de kiderült,hogy köze se volt az étvágytalanságnak a meleghez. 2 hete csütörtök este olyan lázas volt a fiam,hogy bevittük az ügyeletre,és kiderült,hogy mandulagyulladása van. 12 napig voltunk kórházba,de nem ez a lényeg. az ügyeletről átküldtek egy hasi ultrahangra,mert akkor már 1 órája sírt,és bekeményedett a hasa. és ott kiderült,hogy 16 mm-es vesetágulata van,amivel elméletileg született. ezután vizelettenyésztés,és ott derült ki,hogy húgyúti fertőzése van. szóval amiatt nem volt étvágya,és semmit nem hízott,sőt volt,hogy fogyott. ott tudtam meg,hogy az étvágytalan babák 95%-a emiatt nem eszik. szerintem kérj a háziorvostól egy vizeletvizsgálatot,és még időbe csípjétek el. de remélem nem ez a baja.

üdv.: 5 hós kisfiú anyukája

2009. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!