Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek a babátoknak Adamo...

Vettetek a babátoknak Adamo hintát? Mennyire vált be? Három és fél hónapos babának érdemes még venni?

Figyelt kérdés
Erről a termékről beszélek, ha valaki nem ismerné: [link]
2010. júl. 6. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos volt a kisfiam amikor megvettük, nem szereti. Szerintem a tiedet még bele tudod szokatni.
2010. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Születése óta van a kisfiamnak, és még mindig használjuk. Jövőhéten lesz 1 éves.
2010. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem igen.A lányom is 3-4 hónapos lehetett mikor megkapta.Fokozatosan szoktattuk,most (6 hónapos) már fél órákat elvan benne,ringatni se kell.
2010. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a lányom, mikor megvettük, most 17 hónapos, és még mindig imádja. Picikén sokszor be is szunyókált benne, mikor ringott a hinta, és mostanában is imád hintázni benne nagyokat. Még bele merem tenni simán, mert nincs még 12 kg. Csak ajánlani tudom, ráadásul Mi visszük magunkkal mindenhova, mert akár egy erős faágra is le lehet akasztani.
2010. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mi vettünk, hát szerintem már fél éves volt, először annyira nem volt oda érte, elvolt benne pár percig azt kész, mostanra viszont imádja, (1 éves) alszik is benne, meg kéreckedik bele

én ajánlom

de ha rám hallgatsz nem veszed meg az igazit, én a vaterán vettem egy varrónőtől 7 ezerért és ugyanolyn mint az eredeti, sőt szerintem még szebb, annyi hogy rugó nincs hozzá

2010. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Én is láttam, hogy van a vaterán utángyártott, de ha veszek, akkor a gyártótól fogok. Tudom milyen járulékot, adót fizetni és milyen nehéz megélni a kisvállalkozásoknak. Nem beszélve arról, hogy könnyű más ötletét lemásolva "ellopni" egy jópár vevőt.

2010. júl. 6. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:

óó hát bocs, csak segíteni akartam de mindegy

én sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy figyelembe vegyem vadidegen vállalkozások érdekeit, valószínűleg nem attól fog tönkre menni az adamo hintás, mert én, meg még pár kismama nem tőle vettük a hintát horror áron

a vaterán áruló hölgy pedig egy szuper ügyes varrónő, akinek sajnos ez az egyedüli bevétel forrása, és kevesebb mint féláron adta tök ugyanazt a hintát

de gondolom te nem bérből fizetésből élsz, hanem vállalkozó vagy, úgyhogy van miből venni eredeti hintát

2010. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok, és képzeld utolsó, bérből/fizetésből élek, mégis eredetit vettem.
2010. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is utángyártottam vettem.Ha megnézed,nem az anyagot fizeted meg rendesen,hanem a nevet.Amúgy meg nem olyan kicsi cég ez.....és alapjaiban nem is az ő fejlesztésük,csak tovább fejlesztettek és pontosítottak.A varrónő meg nem használja a nevüket,számlát is küld.

Rugót pedig vettünk mi,nem volt drága:)

2010. júl. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, annak is, aki nem volt kedves. Nem vagyok vállalkozó, a családban viszont van aki és ő is keservesen keresi a megélhetésre valót.

De ez nem vitafórum, a hasznos válaszokat még egyszer köszönöm, valószínűleg megrendelem a babámnak a hintát.

2010. júl. 14. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!