Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak tiszta kiütés lett...

Kisfiamnak tiszta kiütés lett reggelre a pocija. Nem evett újat, de 3 napig lázas volt a foga miatt. A láztól lehet, vagy a meleg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3napos lázon esett át. Most jönnek a pöttyök, aztán utána semmi baja nem lesz, lányomnál is így volt. Mi kaptunk krémet rá a dokitól.
2010. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak láza volt 3 napig?ha igen,akkor ez a 3 napos láz,a pöttyök jelentik a betegség végét.mi is átestünk rajta 1 hónapja.
2010. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez lemaradt:

[link]

2010. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 2. sztem akkor ezen estünk át, olyanok a pöttyök, amiket leírt. Ha nem múlik el holnapra, akkor elviszem dokihoz. Vasárnap volt utoljára lázas.
2010. júl. 6. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk is ez volt,hogy a fogára gondoltam,majd ugyanígy kijöttek a pöttyök,és akkor vittem el dokihoz,hogy megnézze... Rögtön mikor meglátták,egyből az elkülönítőbe küldtek minket...jól be is sz.a.r.t.am....,majd jött a dokinénink,és mmondta,hogy hát igen...rendesen bevan duzzadva alul is,és felül is az ínyecskéje,tehát erre is gondolhattunk volna,de mivel ügye nekünk is 3 napig tartott a láz,majd a 4. napra kijöttek a kis pöttyöcskék,így nyilvánvalóvá vált,hogy a 3 napos lázon esett át a kislányom.

Nálunk mondjuk nem volt magas láz szerencsére,így nem is nagyon aggódtam..,de mikor megláttam a pöttyöket....:(

Szóval szerintem is ez lehetett nálatok is,de azért én a helyedben csak elvinném a dokihoz,hogy azért nézzen rá..

Bár nekünk sem kellett semmivel sem kezelni a pöttyöket,de gondolom csak téged is megnyugtatna egy szakember véleménye..!

Amúgy nálunk is a pociján kezdődtek a pöttyök,és még a feje tetején is voltak a végére..:) Kis pöttyös panna volt szegény csajszikám..:)

2010. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is tavasszal esett át ezen,neki is a foga is jött pont akkor. 3 napig lázas volt,a végén már 39 felett is,de az orvos azt mondta,szerinte a foga,mást nem lát,a torka volt piros,de az orvos szerint az is a foga miatt.

Amint lement a láza kipöttyösödött,először azt hittem skarlát,de este elmúlt,másnap újra kijött. 3 nap volt a kiütéses időszak is,nem viszketett szerencsére.

2010. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!