Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a 8. hós Rossmann...

Mi van a 8. hós Rossmann /HIPP/ csomagban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm most váltotta ki, 2 bébikaja, 1 bébiital volt benne. Ananászlé, tökfőzelék,meg még valami, azt nem tudom.
2010. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyümölcsös bébiétel, egy főzelék, egy bébi ital, és egy előke.
2010. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
OFF! Ilyet, hogyan lehet igényelni, kapni?
2010. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Offosnak :) : a kórházban kaptál 2 csomagot, egyik felicitasos, a másik hippes, abban volt egy következő kupon 4. hónapra azt hiszem, és aztán abban a csomagban van a következő kupon, a 8. hónapra. Ebben már nincs újabb kupon.
2010. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Off-olónak: Ha Írsz a Hipp oldalán egy levelet, hogy szeretnél kupont kérni tőlük, küldenek!
2010. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most váltottam ki: 2db 89 hós kaja, egy darabos alma-ananász desszert (Kecskeméti) és egy darabos húsos spagettis (HIPP) és 2 db Kecskeméti bébiital + 1 előke.

Már ilyen rosszul megy a HIPP-*nek, hogy a HIPP-es csomagban 1 HIPP termék és 3 db Kecskeméti van?

Tudom, hogy azt is ők gyártják, de más az árfekvése, ráadásul a Kecskemétiben van cukor. :(

Szóval a leveket én ittam meg.

2010. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Hippesben is ugyanannyi cukor van...

Vizsgáltuk laborban.

2010. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg olyat hallottam, hogy véletlenül kerültek a csomagokba a kecskemétik, azokat máshova szánták, másik csomagokba... A miénkben sem hippek voltak...
2010. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
évek óta véletlenül kerültek bele?? Mert már 2éve is ugyanígy volt.
2010. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!