Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkától találok olyan...

Milyen márkától találok olyan pelenkát, amit csak felhúzok-bugyipelenka a neve?

Figyelt kérdés
kisfiam nem marad meg egy percre sem-egy kinszenvedés minden peluscsere-öltözés.ezért gondoltam ilyen pelusra-talán igy könnyebb.melyik márka jó-és viszonylag olcsó?
2008. nov. 11. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős a babád?

amúgy a Pampers forgalmaz ilyet is.

2008. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
huggiesnek láttam bugyipelenkát
2008. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Liberonak Up&Go
2008. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóban mindhárom cég gyárt ilyen pelust,már 7 kg-tól.De olcsónak éppen nem mondható egyik sem.Ha db-ra kiszámolod kb.65-70 ft-ra jön ki.Hacsak nem a Rossmannban vagy a Dm-ben veszed,ott mindig van vmilyen akció(pl a pontos-füzet 15%-os kedvezményt ad)
2008. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje Libero Up and Go bugyipelust használok, mert amióta annyit mozog, hogy szinte meg sem áll, nagyon sokszor kifolyt a másikból a pisi, ahogy elmozdult rajta. Öltözésnél nem előnyős, mert le kell venni róla a nadrágot, harisnyát is...
2008. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

11hónapos a fiam-örökmozgó

én úgy tudom,h le lehet tépni-ezt az utolsó válaszolónak üzentem

2008. nov. 11. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló nem a levételre,hanem a feladására gondolt...ahhoz-mivel bugyi-valóban le kell teljesen vetkőztetni alulról.A normál pelusnál elég,ha csak a bokájáig húzod le a ruháit.
2008. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak köszönöm a megerősítést, valóban a levételre gondoltam - üzenem a kérdezőnek:):D
2008. nov. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kösziiiiii

szőke vagyok... a levétellel kapcsolatban gondoltam,h minden tiszta kaki-és nem lehet olyan könnyű

köszi mindenkinek

2008. nov. 12. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:

azért nem csak a 65-70 ft-osak léteznek. van 30 ért, sőt 25ért is!!!!


pl:

[link]

2009. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!