Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bugyipelenka vált be...

Melyik bugyipelenka vált be nektek? Miért?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a bugyipelenkát, mert a fiamra már elég nehezen tudom a rendes pelust ráadni. De nem tudom melyik lehet a jó, vagy a vásárlásnál mire kell figyelni. Köszi mindenkinek!
2011. aug. 31. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Libero Up&Go,és Huggies is van,mindkettőt szeretem.
2011. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és nekünk eggyel kisebb méret kell belőle,mint rendes pelusból,de lehet,hogy ez csak az én fiamnál van így:)
2011. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mi is liberót használtunk.Egyszer volt egy kisebb baleset vele,amikor nagyobbat kakilt és már elég sok pisi is volt benne ,akkor kicsit kakis lett a combja.De ez egyszer volt és azért mert már nagyon televolt a pelus.Amúgy nagyon jó.
2011. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányos (rózsaszín) Pampers bugyipelust adok a lányomra, még sosem volt baleset. Néha éjszakára is azt kér a kicsim, semmi gond nem volt még.
2011. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
pampers-t használunk, jól tart, nem csúszik le. Viszont tényleg egyel kisebbet (máskor már a nagyobbat vettem ha elérte az alsó súlyhatárt). Hogy mennyi fér bele, nehéz megítélnem, mert sokszor már a bilibe megy, a kaki mindig. Még egy szempont: a pampers tűnt a legolcsóbbnak (így is több m 70 Ft/db- a rossmannban tescoban 1999 egy csomag 36 db-os, a dm-ben uaz 2500) A libero nagyon drága, pedig eddig normál pelusból csak azt vettem.
2011. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindegyik jó. Ha nagyon vékony a babád akkor inkább Huggist vegyél mert annak az oldala tépőzáras így be tudod állítani, és tuti nem csúszik le.
2011. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Libero, de nem is próbáltunk mást.
2011. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!