Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítenél pelenkát választani?...

Segítenél pelenkát választani? 11 kilós,82 centis,1 éves kisfiúnak melyik Huggies pelust vegyem?

Figyelt kérdés
Elvileg 12 kilól van az ötös méret. De azt hallottam, hogy a Huggies kisebb, mint más pelenkák. Ti milyet használtok ekkora gyermeketekre? (Ha nagyot veszek, akkor alul kifolyik, ha meg kicist, akkor nagyon hamar megtelik.... :) Köszi.
2010. júl. 3. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Liberoról váltanánk... Abból az 5-öst használtuk, a hatos még nagy rá. A Libero újabban folyton átázik. Reggel ágyneműcserével indul a nap. Csak a Huggies jöhet szóba, mert annak gumis még a dereka.
2010. júl. 3. 21:05
 2/8 anonim ***** válasza:
a pampers kisebb,mint a libero meg a huggies,én csak a négyes méretről tudok nyilatkozni, fél centivel hosszabb a huggies,mint a libero.A Keresztfiam akkora,mint a te fiad, ő négyes huggiest és négyes liberot hord.
2010. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én lányaim 8,5; 9 és 9,5 kg-sak. Mindhárman a 4-es huggies-t használják, egyáltalán nem folyik ki belőle semmi. Elvileg 14 kg-ig jó ez a méret, de van 4+ -os méret is, azt nem tudom, hogy hány kilóig jó, de lehet érdemes azt megpróbálnod.

Meg is néztem, 10-16 kg-ig jó, az 5-ös pedig 11-19-ig. Ha félsz attól, hogy az 5-ös még nagy lesz neki, akkor szerintem a 4+-ost vedd meg. Először kisebb csomaggal és akkor kitapasztalhatod. Amúgy vettem én is pamperst, és az tényleg kisebb, nem is jött be. Biztos az én kiscsajaimnak nagyobb a popója.. :D

2010. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm lányok. Asszem akkor beruházok egy 4+ osra. Remélem az beválik. A négyest már nem merem megkockáztatni... Kis gejzír az én fiam.... :)
2010. júl. 3. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ennyi idős és pont ekkora! :)))

Mi ki fogjuk próbálni az 5-ös huggies-t :) Legfeljebb elteszem pár hétre vagy hónapra, ha még nem jó.

2010. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nézem az előző választ: Huggiesból van 4+-os? A múltkor csak sima 4-est és 5-öst láttam, de az 5-ös 12 kg-tól volt. Akkor többféle van? Mert akkor inkább 4+-osat vennék :)
2010. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, van 4+-os. Én azzal fogok próbálkozni. :) Az 5-ös 12 kilótól jó elvileg (bár ez az ami ugye nem szentírás...), és a Libero 6-osa is 12 kilótól jó, hát az hatalmas. Abból nem kifolyt a kaka, hanem kiesett alul, annyira nagy... :)
2010. júl. 3. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2010. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!