Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 15 - 16 hónapos korában...

Akinek 15 - 16 hónapos korában kezdett el rosszul aludni a babája éjszaka, annak mikor oldódott meg ez a problémája?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk sokáig,kb 1 hónapig eltartott.Sokszor egy szobában aludtam vele,mert semmi baja nem volt,csak valaki legyen vele.Elötte és utána is simán kijöhettem a szobából,ilyenkor ,meg ha leraktam aludni,akkor meg kellett várnom,hogy elaludjon.Kitartás!!!
2010. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

De jó, hogy írtál, köszönöm!

Nálunk szó szerint ugyan ez van, azzal a különbséggel, hogy éjjel ha felsír áthozom magunkhoz, vagy választhatom azt, hogy az ágya mellett ülök amíg el nem alszik újból, de sajnos ez nagyon sok idő (2-2,5 óra is van) így inkább áthozom közénk. Így is kell ennyi idő a visszaalváshoz, de legalább addig én is vízszintesben vagyok. Nálunk kb. 3 hete tart az éjszakai sírós időszak, de úgy érzem, annyira fáradt vagyok, mint szülés után, az éjszakai etetések alkalmával. :-(

2010. júl. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!