Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon büdös cumi, előfordult...

Nagyon büdös cumi, előfordult veletek? 4 cumink van, amit rendszeresen cserélek, naponta többször leöblitek, és ki is főzök időről időre. Tegnap este vettem észre hogy pont a legújab (pár hetes) nagyon büdös! Milyen márka volt?

Figyelt kérdés
Ez egy MAMos cumi volt,aki ismeri tudja hogy belemegy a viz,nyál a cumi részbe a dugó alatt a műanyagnál,lehet hogy az büdösödött meg?Pedig mindig kinyomkodom.Más fajta cumikba is belemegy a viz?
2010. júl. 3. 07:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dobd ki, selejt
2010. júl. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden cumiba bele megy, lebet sokat állt benne y nyál a víz és bele savanyodott. Dobd ki mielőtt szájfetrőzést kap.
2010. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kidobom,de nem ez az első MAMos cumi ami büdös lesz,más meddig használ egy cumit?
2010. júl. 3. 07:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Arra próbálok rájönni hogy én csinálok e valamit rosszul,vagy mással is előfordult.Pedig igazán nem értem mert tisztán vannnak tartva,és rendszeresen lecserélve.Ráadásul nem is egy cumit nyuzunk,hanem váltogatjuk
2010. júl. 3. 07:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy cumi volt ilyen, de az nem MAM-os volt hanem az az olcsó cseresznye cumi. Szerintem pont kifogtátok a rosszakat... Vettél már NUK cumit? Nekünk az vált be a legjobban. Próbáld ki hátha.
2010. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Mam-on kivül nem fogad el semmi mást.
2010. júl. 3. 07:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk avent van, szilikonos, azt látom belül tiszta-e, hát 2-3 havonta cserélem mert nagyon csúnya ahogy a víz ugye belemegy és az ott vízkövesedik, ha pedig kifőzöd még rondább belül, és ha tényleg víz marad benne akkor nyálkás majdnem algás lesz belül gusztustalan tud lenni. Èn mikróban sterilizàlom az elején főztem de attól nagyon ronda lett hamarabb elhasznàlódott, és akkor lett belül nyálkás.
2010. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nálunk is a kifőzéssel lesz a baj,mert az nem normális hogy pár hetes cumi bűzlik...mikrós sterilizáló van,csak uj mikró is kell hozzá mert ami van abba nem fér bele:-/
2010. júl. 3. 08:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk MAM van, 11 hónapja azt használjuk, egy méretből csak két darab van, sosem volt büdös. Sanszos, hogy a kifőzés a ludas, én sosem főztem ki, hanem chicco fertőtlenítőbe dobáltam. AZ a nyálat is kiszedi a cumi alól. Próbáld ki.
2010. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Mam cumink van,nekem is csak azt fogadja el,semmi mást,én még nem tapasztaltam ilyet amit irtál eddig,pedig már a 6+-osat használjuk,én ugy csinálom neki,h elöblitem meleg vizzel csap alatt aztán a Chicco fertötlenitöbe teszem bele neki fél vagy 1órára,és utána gyönyörü mindig,még a viz sem megy bele tulságosan,utána azt a keveset ami benne maradt azt meg jól kiszoktam rázni,és szépen ki is jön belöle!

Ilyet használok neki sterilizálásra vagy fertötlenitésre!

[link]



Szerintem próbáld meg ezzel sterilizálni,jó sokáig kitart ez a folyadék egyébként,mert hideg vizben kell feloldani a kupakján bejelölt mennyiséget!

Remélem ez nálatok is beválik majd!

2010. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!