Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet 2 hónapos babának...

Lehet 2 hónapos babának tápszert adni 1 napra, aki egyébként 100% anyatejes?

Figyelt kérdés
El küldtek bennünket az ortopédiára ezzel a csípőficam szűresre, mondta a házi orvos hogy ez kB egy egész napos történet lesz mire sorra kerülünk :( a babám 100% anyatejes viszont kB 1 hónapja semmit nem tudok lefejni, annyira be állt nálam ez a "kereslet-kínálat" elmélet. Ott nem lesz lehetőségem etetni :( adhatok neki aznap tápszert? Nincs hozzá szoktatási ideje? Mit javasoltok ha igen? Egy hét múlva kell mennünk
2019. márc. 6. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Te nem mész? Vagy a melled otthon hagyod ?
2019. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem volt kedvük egy napig ott ülni, szabadnapot vettek ki. Köszönöm a negatív kommenteket. Minek ír az ilyen ha nem a kérdésemre válaszol?
2019. márc. 6. 17:46
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Gyereked van, őt kellene előtérbe helyezned magad előtt. Hidd el senki nem kíváncsi a csecsedre.
2019. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkora ügy lesz lassan a szerintem normális kérdésemből ami nem abból állt hogy véleményt kérek hogy hogy oldjam meg a szoptatás, hanem inkább abból hogy hogy reagál a baba a hirtelen jött tápszerre, kaphat e és hogy ki mit javasol, ha nem tudnád értelmezni... Nem azt kérdeztem hogy gyújtsak e rá egy cigire vagy sem hogy ekkora problémát okozzon neked a kérdésem, kedves szöveget értelmezni nem tudó lény...
2019. márc. 6. 19:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Vigyél egy kis takarót vagy ruhapelust magaddal. Takard le amíg szopik. Én igy bárhol szoptattam, van egy nagy tesó, nem volt probléma, se állatkert, se ikea stb. Az élet nem áll meg.
2019. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!