Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt a műanyag lábbal hajtós...

Azt a műanyag lábbal hajtós kismotort, illetve a triciklit mennyi idős kortól tudják használni a babák?

Figyelt kérdés

Itt a link, hogy mikre gondolok:

[link]

[link]

[link]


1 éves lesz a babám jövő héten (kisfiú) és azon gondolkodom, hogy valami járgányt kéne neki venni.


A triciklinek a pedáljára már rá tudják tenni a lábukat?

és a kettő közül melyik jobb szerintetek? és miért?


Illetve ha van egyéb ötletetek, szívesen fogadom!

Nagyon köszi a segítséget!!


2010. júl. 1. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom, a motort már hajtja, 3-as méret. Igaz elég hosszú lábú.

Triciklit nem veszünk neki, mert karácsonyra fog kapni pedálos autót, így majd ha nagyobb lesz 3-4 éves akkor fog fémvázas kisbicajt kapni.

2010. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

sziasztok! Igen, ma du megnéztem, a Brendonban csak a be fan-os van, (a Biemme nincs is) és még voltam egy üzletben ott is van egy, jól néz ki, de annak sincs lábtartója, csak a be fan-osnak, meg kerete is csak annak van. Szóval valószínűleg azt vesszük meg. Egyébként tényleg jobb a képen, mint élőben, de ahogy néztem, a pedálig szerintem neki nem érne el a lába, szóval kéne lábtartó. De lehet holnap elviszem és beleültetem mindkettőbe.

köszi még egyszer!

2010. júl. 2. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!