Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire lehet használni azokat a...

Mire lehet használni azokat a műanyag labdákat? Kismamák válaszát várom!

Figyelt kérdés

Szines műanyag labdákról beszélek amiből van kissebb meg nagyobb.Ilyet általában bevásárlóközpontok gyerekmegörzős termekben van ilyen.Remélem tudtam valahogy segíteni,hogy miről is beszélek!Ha esetleg nem akkor megpróbálok belinkelni egy képet.

Most csak annyi a bajom,hogy vettem 123darabot.De nekem ennyi nem kell.Ha valakinek kell 50darab belőle annak szivessen eladom egy ezresért.Várom válaszotokat.Köszönöm


2009. jún. 28. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem bírtam elképzelni mire jó,amig kb 15-16 hónapos nem lett a fiam.Akkor aztán elkezdődött a labdaőrület.Bármennyit vettem kevés volt:-)Nem beszélve arról,hogy nagyon jó kézség-és ügyességfejlesztő játék.Most 20 hónapos a fiam,de még mindig labdaőrült:-)
2009. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk 100 db-os kiszerelésben van. Van a nappaliban felállítva egy kismedence, persze víz nélkül, ami tele van labdákkal (50 db). A kisfiam imád belemászni, csapkodja, rugdossa és dobálja ki belőle a labdákat. Aztán én összeszedem, és kezdődik újból a móka. A többi labda majd a kertben lévő medencében lesz, gondolom a vizben is imádni fogja őket.

9 hónapos kisfiú anyukája

2009. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!