Mamámnál vagyunk hóvirág van a szobában házában. Mennyire káros?
Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 13:16
11/27 A kérdező kommentje:
Liliom is volt régen vázában.
2019. febr. 14. 13:28
12/27 anonim válasza:
Nazzi szinvonalu kerdes.
A hovirag vedett.
14/27 anonim válasza:
Ilyen hülyének kár volt szaporodni.
15/27 anonim válasza:
Párolog?
Én még nem hallottam olyat, hogy az erdőben kirándulók párolgó hóvirágtól haltak volna meg.
16/27 anonim válasza:
Szerintem minden növényt dobj ki nehogy belehaljatok,hogy párolognak :):):):):):):):):):) párologtatót pedig véletlenül se vegyetek,annak a látványa is hálálos :):):):)
18/27 anonim válasza:
Mamad is el meg nem?? Kerdezd meg hany eve szivja a viragok gozet! 🤣
Dobbenet, hogy ilyen feltevesek eszebe jutnak nemely embernek...
19/27 anonim válasza:
Ha 10 szalnal tobb meg borton is jar erte! Ugyhogy csak esszel a tepkedeset!
20/27 anonim válasza:
Nem párolognak ki semmi mérgezőt a virágok. Egyébként akkor szokott felmerülni problémaként, hogy egy növény mérgező, ha már nagyobb gyerek megeszi a növényeket, nem az a gond ha a vázában áll! A hóvirág ráadásul nem is mérgező, illetve a hagymája a gyengén mérgezőek között van, de az nem lesz bent a vázában. Az a javaslatom, hogy ne egyétek meg, bár a hóvirágtól semmi bajotok nem lenne.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!