Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám folyamatosan a fejére...

A babám folyamatosan a fejére huzza a takarót és ugy alszik. Ha lehúzom felébred. Eddig nem fulladt meg. Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
Csak igy tud aludni? Hagyjam? 6 hónapos
2008. nov. 8. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
jah próbáltam a hálozsákos megoldást de akkor is kell egy vékony pléd mert ugy alszik hogy azt szorongatja a kezébe.
2008. nov. 8. 21:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azért ne hagyd,és akárhányszor lehúzod felébred?

Inkább ébredjen fel miatta,én azt mondom,biztos nem lesz baj,de azért ne hagyd.

2008. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindig felébred és addig fent van amig vissza nem teszem rá.
2008. nov. 8. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Eddig nem fulladt meg" ez tettszik:) Szerintem nehezen tudnát őt erről leszoktatni, sok gyereknek van valami "dilije" és csak úgy tud elaludni. Szerintem próbálj meg valami vékonyabb takarót beiktatni, aztán egyszer csak hátha elhagyja.
2008. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is ennyi idős,és kb.2 hete ő is

ezt csinálja.Én textil pelust adok a kezébe és van légzésfigyelőnk,ezért teljesen nyugodt vagyok.

2008. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, én is váltottam egy pici vékony plédre és légzésfigyelő bekepcsolva.

jah hozzáteszem hogy szopizni is csak igy szopizik ha a fejére teszem a polomat:D

2008. nov. 9. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanezt csinálta, csinálja a mai napig (3 éves). Van, hogy térdtől lefelé kilóg a lába, a fején meg ott tornyosul a takaró. Áttértem a hálózsákra, de akkor meg az alvós kendőjét vagy a kis plüssjátékát tette a fejére. :) Egyébként ugyanilyen vagyok: csak úgy tudok aludni, ha a takaró vagy a párna a fejemhez ér. :)
2008. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!