Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos es ordit mikor...

3 honapos es ordit mikor kakilnia kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pici lanyom 3 honapos es majdnem szuletese ota rettenetesen ordit mikor pukiznia vagy kakalnia kell es persze kozben is. Neha,nagyon ritkan ,kijon szepen egyszeruen, es csak ugy rotyog a pelus, de ez nagyon ritka.

A szeklete kulonben puha inkabb folyekony jellegu, nem ertem miert okoz fajdalmat...


2010. júl. 1. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha cicizik a baba akkor javaslom az édeskömény teát, vagy vannak pocifájásra gyógyszer félék, pl. infacol.

Ha tápszeres akkor talán érdemes lenne másikra váltani, lehet az okoz neki hasfájást.Emellett tornáztasd naponta többször,tedd hasra és simogasd a hátát.Az én babámnál ezek beváltak :)

2010. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A babank cicis, nem kap tapszert. Nem kolikas, nem savas, tobb mint egy honapja lealltam a tejtermekek fogyasztasarol, hogy meg igy se keruljon az o szervezetebe. A fajdalmas orditasa sajnos meg mindig megvan.
2010. júl. 1. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos csikar a hasa nagyon. Neked is akkor rosszabb, mikor hasmenésed van. Nekünk is sok fájdalmas kaka volt. Te miket eszel? Valószínűleg a te étrendedben van olyan kaja, ami neki hasmenést okoz.
2010. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk 1 hónapos koráig volt gond, de az én lányom még kinyomni se tudta. Használtuk a kúpot jó párszor és valami történhetett mert utána megjavult és tök szépen kakál nem is fáj neki ahogy kijön. Szerintem ti is kipróbálhatnátok nekünk a gyerekorvos tanácsolta glicerines kúp a neve
2010. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szélcső.Nekünk az jött be...én is mindent próbáltam.Az egy nagyszerű találmány...
2010. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fiam 3 és fél hónapos és nála kb. 2 hete kezdődött ugyanez. Szopi közben kezd el iszonyatosan fájni a hasa, tekereg a kezemben, vörösödik szegény. Vagy kijön ilyenkor a kaki vagy nem. Ha nem (ami gyakrabb, mert napi 2-3x kakil max.) akkor nagyon sír és szenved. Sokszor 10 perc szopi után abba is hagyja emiatt a kaját és egy óra múlva ismét eszik.

Egyébként én sem eszem SEMMI tejterméket, semmi K betűs cuccot, szinte csak csirkét, rizst, krumplit és néhány gyümölcsöt. Se csoki, se felvágott, semmi ilyesmi. Én sem tudom, mitől lehet.

Talán már kevesebbet kell kakilniuk, mert jobban hasznosítja a szervezetük a tejet, nem tudom. Én is annyira sajnálom.

Egyébként Gripe Watert használunk, az segíteni szokott.

Szerintem, amíg tud kakilni, addig ne kúpozd, mert csak hozzászokik. A szélcső jobb!

2010. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon hasfájós a picid, mint az enyém volt, nekünk csak a torna segített, mindig emelgettem a kis lábát, a hasához nyomkodtam közben simogattam, még szerintem max.1 hónap és elmúlik remélhetőleg!
2010. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt pedig én tápszeres vagyok! Az orvosom azt mondta, hogy 4 hónaposan adjak neki gyümölcsöt és a rostok helyrehozzák. Most 4és fél hónapos 1 hete kezdtem a hozzátáplálást és az orvosnak igaza lett, most már szépen nyugodtan kakil és nincs már tekergés!
2010. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hasfájós a babád szerintem is.

Nálunk is így volt,szinte felsóhajtott mikor kijött a akija.

Elkezdtük adni a Gripe Watert(előtte infacol,espumizan semmit nem ért)és azóta mint akinek elvágták,észre se venni mikor bekakil...!

2010. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!! A tornat eddig is alkalmaztuk, kolikara az osszes dolgot es teat probaltuk mar, meg kup is volt, ami ugyan hasznal de nem akarom mindig adni neki.

Angliaban elunk, meg nem hallottam a szelcsorol, amit tobben is javasoltatok, utana nezek! Koszi a valaszokat!!!!

2010. júl. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!