Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, mik azok,...

Kisbabás anyukák, mik azok, amikre nem marad már idő és elhanyagolódik a baba mellett? én így jártam:

Figyelt kérdés

képzeljétek, 2 napja elveszett a kutyusunk! imádtam, olyan okos és hűséges, de nagyon játékos.

mostanság eljárt a tópartra játszani a horgászokkal, meg ha voltak gyerekekkel, mert nagyon keveset foglalkoztunk vele, mióta a manó megszületett....

vki bizti hazavitte, mert nincs nyakörve ( kertes ház körül szabadon mozgott és régen nem szökött el), talán azt hitték, nincs gazdája...

és olyan lelekiismeretfurdalásom van, mert úgy érzem az én hibám, és ez így is van, hiszen törődni kellett volna vele is.

és úgy hiányzik!

most reggel, gyors elfutottam kiplakátolni, de összeszorul a szívem, vajon jó helyen van-e? szeretik-e, nincs-e baja? kap-e enni? és csak a legjobbakban bízom, hogy vki elvitte, akinek megtetszett, mert még ez tűnik a legjobb esetnek a sok közül. ( lelőtték az erdőben, elütötte egy autó stb, de ezekbe bele sem akarok gondolni).

már bejártuk a környéket, nyoma sincs szegénynek..

jártatok hasonlóképpen? vagy más dologgal, ami megsínylette a babaszületést, mert már nem volt annyi energia, mint régen?


2010. jún. 29. 08:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2010. jún. 29. 09:47
 12/20 A kérdező kommentje:

ez már karácsonykor készült:

[link]


már még nagyobb....

2010. jún. 29. 09:49
 13/20 anonim ***** válasza:

ha esetleg előkerül, állatorvosnál tetess a bőre alá chipet. ha valaki megtalálja és befogja mint kóbor kutyát, elviszi orvoshoz vagy menhelyre, mindjárt kiderül, ki a gazdája!

én sem játszom már annyit a kutyákkal mint eddig, de ha megyünk sétálni ők is jönnek velünk (2 db amerikai staffordshire terrier, gondolhatod, hogy néznek ránk az utcán...), és most nyáron ha már letettem este a babát aludni, sokszor kiülünk a párommal a teraszra és dobáljuk nekik a labdát. nem kell egész nap őket tutujgatni, de azért nem kell elfelejteni, hogy amikor még nem volt gyerek, őket is lehetett szeretni!

2010. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhességem elött 3 benti cicám volt most a szüleimnél vannak ott kertes ház van,de nagyon hiányoznak sajnos nemtudunk olyan sűrűn elmenni hozzájuk:(
2010. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, te szegény!!!

NEkem is van egy spánielem, ő bent van velünk a házban. Régebben nagy futkározások, ágyon ugrabigrák voltak, de most 9 hós kislányom van az ágyon, így ő nem mehet oda. Minden nap megsimizem, már most minden nap át is fésülöm (volt egy idő, mikor eléggé elhanyagoltam), de persze már most nem ő van a középpontban. És apa nálam is kevesebbet foglalkozik vele.

Remélem meglesz!! Írj majd mizu!!!

2010. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

képzeljétek!!!! megtaláltuk a kutyust, ellopták. vasárnap let meg, pont két héttel az eltűnése után.

mikor megkaptuk a tippet, hogy hol lehet, már beszélgettünk a párommal, hogy megnézzük jól érzi-e magát, mert mondták, hogy vannak gyerekek... és ha igen, akkor nekik adnánk.. fájó szívvel, mondván ott jobb helye lesz.


hát megyünk, a kutya egyedül egy láncon!!

hát nagyon meglepődtem... akkor miért vitte haza??? mikor meghallotta a hangom, azt sem tudta, hgy örüljön, és mikor végre elengedte a pasi, úgy beugrott a kocsiba, hogy még otthon sem Akart kiszállni...


a lényeg, hogy egtaláltuk és hazahoztuk, futkos az udvarban örömében... azóta nem szökött el.

2010. júl. 14. 09:28
 17/20 anonim ***** válasza:

Örülök, h meglett a kutyus! De szeretgesd kicsit többet, h tudja hol van jó helyen.

Ja, és ha chipet nem is tetetsz be neki(elég drága), legalább egy nyakörvet vegyél, h lássák nem kóbor. Lehet kapni kis cédula tartós fiolát is nyakörvre, amibe beleírhatod az adataitokat, és ha elvész és megtalálják, tudnak titeket értesíteni.

2010. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem cicám volt,de sajnos egy szobás kis lakásunk miatt anyukámékhoz költöztettük. Azóta depis a macskám,már nem olyan jó kedvű,mint régen...De sűrűn vagyunk ott,olyankor mindig babusgatom. :) Egyébként napokig hozzám se lehetett szólni,mikor elvittük.
2010. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kutyus:) Örülök hogy előkerült.
2010. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Orulok, hogy meglett a kis szokeveny :))) Lehet ha tanult az esetbol es megbecsuli ezutan az otthonat :)))

2010. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!