Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom a Milupa HA Start-ot...

Kislányom a Milupa HA Start-ot eszi, nemsokára 6 hónapos lesz, és ez a tápszer csak 6 hónapos koráig lesz csak jó! Milyen tápszert vagy tejpépet vegyek neki?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen fajta? Meg fogja enni azt is, ugyanolyan az íze? Nem baj, ha nem hypoallergén?
2010. jún. 28. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetné tovább, mint 6 hónapos koráig? Ilyen nincsen megszabva sehol, csak az, hogy mikortól eheti. Nekünk a milupa milumil HA 1 van, nagyon szereti a babám.
2010. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi doktornénink is azt mondta hogy egész 1 éves koráig eheti ha akarja. Most váltottunk tápit (más okból kifolyólag), az már 2-es, de megnéztem az összetétel közel ugyanaz.
2010. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milupa milumil HA 2-re kell váltani 6 hónapos kortól, de ha nincs tejallergiás a családban, akkor nem is biztos, hogy HA-s kell.Ezt felírják receptre 1 éves korig, a simát nem.
2010. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az első tápszer nekünk is 6 hónapos korig van. Mi a milupa pepti1-et kapjuk. 6 hónapostól pedig a Milupa Pepti2-t. Magadtól ne vegyél tejpépeket, mindig kérdezd meg a gyerekorvosotokat.
2010. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj HA-t adni ha nem volt ételallergiás a családban. egyébként drágább mint a többi. én eleinte beba-t vettem- életkornak megfelelően- de most már olcsóbbat veszek, milumil banános tápszert.
2010. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!