Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekelne, hogy más anyuka...

Érdekelne, hogy más anyuka aki szoptat, hogy oldja meg a vízparton tartózkodást a babával?

Figyelt kérdés
Mennénk egy kicsit kikapcsolódni,de mivel még szoptatok,elképzelni nem tudom,hogy lehetne megoldani a fürdőruha kérdést! Ha nem teszek szoptatós betétet,pillanatokon belül tiszta tej lesz a fürdőruci :) +Mivel tápozik is a babám,így ,gondoltam ott akkor tápozunk,nade akkor hogy tűnik el a ciciből a tej? (méginkább kifolyik.. )
2010. jún. 28. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Tavaly 5,5 hónapos volt lányom,a mikor Görögországban nyaraltunk. ha megéhezett megszoptattam, háromszög fürdőruhaafelső volt rajtam amúgy.

Mondjuk nekem betétet már nem kellett használni

Szerintem szoptatsd meg, bárhol, és tegyél be a fürdőruhába betétet.

Ha bemész fürödni, akkor kiveszed.

De ha ennyire folyik a tejed, godolom van bőven, akkor meg minek a táp egyáltalán?

2010. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem betétes a fürdőruci felsőm, így a strandon fürdés előtt kivettem a melltartó betétet, és akkor raktam vissza, amikor megszáradtam. Az alatt nem jött annyi tej, hogy az egész fürdőruha tejes legyen. Amíg cicire raktam, addig valamelyik hozzátartozóm eltakart, utána meg már úgysem látszódik semmi, csak a baba.
2010. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14:38-as vagyok: 4 hónapos volt tavaly a kis drágám, amikor ez a strandon etetős történet zajlott.
2010. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok az egyetlen, aki nem érti, hogy ha ennyire kifolyik, akkor miért kell táp?

A kérdésre is válaszolva: szoptass ott bátran, lehet kapni fillérekért "félsátort", ahol öltözni tud a baba, árnyékban van és szoptatásra is kiváló.

Maradék időre meg betét.

2010. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár a kérdésem nem azért tettem fel,hogy újabb kérdésekkel találkozzak(minek táp),de akkor válaszolok,tulajdonképpen ti is válaszoltatok.. Mert nem egyformán van tejem.Fogalmam sincs mitől függ,de pontosan 3 óránként eszik a babám(nem én akarom így,ő állt be erre)és van amikor már egy óra múlva ismét van tej,és alig várom,hogy felébredjen,mert folyik orrba-szájba,van amikor meg pótolni kell neki,mert nem termelődik neki elég.Persze nem is egyformákat eszik. És a fürdőruhán nem látszik,hogy szopibetét van benne?
2010. jún. 28. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyetek egy "félsátrat", (tescoban 3000.- körül van). A babát beteszed belülre, te meg kívülre fekszel és máris nem látják, ha szopiztatsz.

Fürdőruhából meg tényleg próbálj olyat beszerezni, amibe ki-be tehető szivacsbetét van.

2010. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi olyan strandsátrat vettünk, aminek az elejét fel lehet zipzárazni. Míg szoptattam, addig fel volt húzva. A melltartókérdés: ha átlátszik a betét a melltartón, és ez zavar, akkor pár ezer forintért vegyél (pl. kínaiban) egy olyat amibe belefér. Esetleg egy számmal nagyobb melltartót!
2010. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs de szerintem van elég tejed:-))

Amúgy a strandsátor is jó, háttal ülsz be és senkis em látja mit csinálsz.

2010. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!