Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgős segítség! Aki már...

Sürgős segítség! Aki már adott le székletmintát ÁNTSZ-hez hogyan csinálta? Ma délutáni székletet elrakhatok, ha holnap hajnalban adjuk be?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg reggeli friss széklet kell... De az a biztos,ha a védőnődet,vagy a dokidat,vagy magát sz antsz-t hívod fel!
2010. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ha lesz "frissebb" addig, akkor azt add le. Én még csak a gyerekemét adtam le, kora reggelit (pelenkából vett minta volt), délután tudtuk leadni.
2010. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miután letetted a tartóba, tedd a hűtőbe. Természetesen sokszorosan becsomagolva és élelmiszerektől alaposan elkülönítve.


Én így tettem, és elfogadták a mintámat. Egyszerűen nem tudtam azt megcsinálni, hogy indulás előtt kakilok, és frisset viszek.

2010. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a tároló, amid elméletileg van elég jól "szigetel", ha nincs jobb tedd be a hűtőbe.....szerintem sokan nem tudnak így "időre"
2010. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi előző nap a késő délutániból vettünk ( pelusból), nem tettük hűtőbe se (nem mondták, hogy be kell tenni), és azt adtuk le másnap reggel.
2010. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hűtőben eltarthatod, de az ANTSZ-nél bármikor leadhatod (0-24 óráig) - legalább is nálunk így van (Db.)

2010. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is csak be kell dobni egy ládába. De persze nem tudhatjuk milyen messze van az ANTSZ tőletek.
2010. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Holnap hajnalban megy a férjem dolgozni 5-kor indul és a kislányom(15 hónapos)székletét kell vinni,de ma délután fog kakilni utoljára.köszi a válaszokat egyébként megyeszékhelyen van ÁNTSZ(Székesfehérvár)és félórányira van tőlünk.
2010. jún. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!