Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le kislányom...

Hogy szoktassam le kislányom arról hogy velem aludjon?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapos.

Csak cicin tudom elaltatni.

Ezek után megpróbálnam lerakni a helyére de ahogy lerakom kinyitja a szemét..

Viszont a velem való alvas nem biztonságos.

Valamelyik nap lekönyököltem álmomban a mellkasát de fel se kelt szóval nem erősen de akkor is.

Aztán egyszer szoptatás után elaludtunk és arra keltem félig a babám fekszem.

Vagy volt olyan a kis kezén..

Máshogy nem alszik el csak cicin és csak velem.

Édesapja nem is tud csak a kanapén aludni.

Ki lett szorítva.

Ő egyáltalán nem is merne velünk aludni így 3-asban.

Neki se jó nem alszik rendesen.

Én se mert csak nem tudok úgy kinyújtózni.

Hisz nem biztonságos.

És még így is volt pár ilyen eset láthatjuk.Hiaba vigyázok.

És persze a legnagyobb baj az hogy nem biztonságos.Viszont máshogy nem alszik és akkor mi se alszunk.

Ezt meg nem lehet így a végtelenségig.


2018. dec. 26. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Használjatok babaöbölt! Bele tudod tenni, es megis melletted alszik!:)


Igy nem kell tartani tole, hogy véletlen rafekszel!


Mi is egyutt alszunk!:)

2018. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

4. Nem vagyok momzilla, de az nem jó, amit írsz. A túlfáradás is nehezíti az elalvást.

A babaöböl jó ötlet.

Másik, hogy amikor álmosodik, tedd le, de maradj ott még vele, dúdolj neki, simogasd, amíg el nem alszik. Nappal kezd el gyakorolni.

Viszont babával így ahogy Te alszol, nagyon veszélyes aludni...

2018. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

2 és fél hónapos!Nagyon pici!

Mit vártál amúgy?

Tedd a kiságyat megad mellé, simogasd.

Ha kell 20x egy éjjel.Ez az időszak erről szól.

Altatócsepp....jézusom....

2018. dec. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megszokta a jót, persze, hogy nem akar máshol aludni. Mindig kirázott a hideg a baba saját ágyban altatástól. Régen azért aludtak egy ágyban, mert egy szoba volt és fogcsikorgató hideg télen, hogy kimássz a dunna alól. Szerintem ez nem áll fenn manapság. Csak kényelnesebb az anyukáknak és mielőtt valaki oktató jelleggel szólna, van gyerekem és nemhogy a sajat ágyábam alszik születése óta, de sajat szobájában és köszöni jól van.

A babaöböl jó ötlet, elég amúgy a kiságy egyik oldalat levenni és az ágyhoz tolni, nem kell költségekbe verni magad.

2018. dec. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Szeretem mikor az egyébként "budha babák" anyukái beszólnak h ők milyen ügyesek! Holott az ő babájuk eredendően nyugis, jól és sokat alvó csecsemő volt mindig.


Ne hagy aludni napközben? Egy 2,5 hónapost? Gratula!

Hát az enyém 20 perceket aludt kb napi 4x és így is kelt éjszaka! Az alvásklinikán meg közölték h van ilyen. Neki ennyi az igénye.....

Hagyd sírni: pl egy panel lakásban ez igen szórakoztató mindenkinek.

Vagy az apa is díjazza biztos aki reggel 4kor kel és megy dolgozni

Cseppek: jah meg pálinkás kenyér frontinnal. Az a tuti recept

😂😁



Sajnos erre nincs jó recept. Egy 2,5 hóstól ne várj csodákat. Lehet h most sikerül az ágyába szoktatnod, de a szepa szorongással, vagy mozgásfejlődéssal ismét melletted köt ki.

Az első lányom igazi kis szobanövény volt. Ott aludt ahová letettem.

A második egy igazi többemberes. Sokszor ébredt/ ébred. Hiába probáltam úgy csinálni mint az elsőné nem jött be. Mikor végre azt hittem minden ok, beindult a mozgásfejlődés, és az istenért nem akart elaludni az ágyában. Hányásig üvöltöt.....

Szóval nincs erre bevált recept.

Kitartást és sok sikert kívánok!

2018. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 nem tudom, komolyan gondolta-e, de erre inkább nem is reagálok.

#8-nak meg annyi, hogy nem minden úgy megy a gyakorlatban, ahogy a nagykönyvben le van írva.

1.gyerekem nem szopott abszolút, de nem lehetett felkelni mellőle, és a kiságyba berakni se, mert egyből fent volt...


2.gyerek cicizett. A mi ágyunkban aludt el, de ha ő elaludt, és átraktam a saját ágyába, nem kelt fel. A mai napig nálunk alszik el, és úgy visszük át, nem ébred fel rá.


3.gyerek: Tegnap írtam ki kérdést, hogy szoktassam rá pl cumira, hasonló probléma miatt, mint a kérdezőé. Cicizik, de az első gyerekemhez hasonlóan nem mozdulhatok meg, nem mozdíthatom meg, én vagyok az élő cumi, különben felkel. 4,5 hónapos...

2018. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt az eget, még törölték a válaszomat :D :D csak tudnám kinek fájt az érdeklődésem. A kettem is csak a véleményét írta le. Tudtommal erre van ez az oldal. De oké, legyetek akkor rovábbra is tökéletesek XD
2018. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cenzúra?


Akkor minek ez az oldal?

2018. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!