Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öthetes kisfiamat hogyan...

Öthetes kisfiamat hogyan szoktassam le arról, hogy állandóan sír, ha nincs ölben?

Figyelt kérdés
Az ölemben általában szépen elalszik, de ahogy leteszem, felébred és sír. Viszont ha állandóan ringatni kell, akkor nem tudok semmit sem csinálni.
2007. dec. 4. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én kisfiam 16 napos, eddig csak éjjel ordított ha nem volt kézben, most már nappal is, úgyhogy muszáj hagyni sírni még meg nem tanulja ki a főnök.Én a buksiját szoktam simogatni,meg dúdolni Neki, ettől kb.negyed óra múlva megnyugszik és elalszik éjjel, de fontos hogy azt érezze Te is nyugodt vagy és nem arra vársz csak mikor osonhatsz ki a szobából.

Nappal más a helyzet, olyankor Ő is vágyik társaságra, van színes csörgőlabdánk meg színes kendőink, ezeket általában szeretik, de sokszor nehéz eltalálni mikor idegesíti, és mikor nyugtatja Őket.

Nekem egy két éves nagylányom is van a picur mellett, úgyhogy muszáj néha hogy elfoglalja magát, különben a nagyobbik szenved hiányt valamiben.

2007. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom is most kezdte el a hisztériázást, hogy vegyem fel. Ilyenkor beteszem a kiságyba, ott maradok a közelben és ha felsír odamegyek beteszem a szájába a cumit, és simogatom egy kicsit a hátát és a fejét. Így általában megnyugszik. Ezt eljátsza 7-szer kb. és akkor rájön, hogy nincs felvéve minden szíre szóra. Én viszont már az elején a kiságyhoz szoktattam.

2008. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon szépen megtanult egyedül aludni, párszor hagytam nyafizni, mostmár azért sír, hogy tegyem le ha álmos. Úgy alszik, mint a kisangyal!
2008. febr. 20. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!