Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kis manóm 5 hós. Még nem...

A kis manóm 5 hós. Még nem tudja magátol fogni a cumisüveget és ugy inni. De láttam már fiatalabb babát akinek ez megy. Nálatok ez hogy müködik?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Én csak alkalmanként 1-2 korty tea erejéig adom oda a cumisüveget a bébinek, ő elveszi és fogja, de fogni és inni egyszerre nem megy. Ő egy eredeti csomagolásos anyatejes, 6 hónapos lányka.

Üdv.

2008. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sose más babákhoz hasonlítsd a sajátod, minden baba másképp fejlődik. Lehet, hogy ő fogja az üveget, de a tied meg 3 hónappal elöbb áll fel:-)

Lányom nem cumizik, csak cici van, de a játékokat még nem tudja tartósan megfogni, hamar eldobja őket, ezért gondolom, még az üveget sem fogná tartósan.

Lassan 5 hósak vagyunk mi is:-)

2008. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ohh!az èn babàm nagyon sokàig nem fogta!!!Tudod mièrt:)?Lustasàgbol!!!!!Mert egèszen egy èves koràig ugy szerette ha fogtam neki a cumisuveget.Pedig minden màst màr egyedul fogott.Csak a tejet itta cumisuvegbol,minden màst pohàrbol!De neki a tej ivàs egy sertartàs volT:)
2008. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hasonlítsd más babákhoz, mert ez nagyon változó. A mi kislányunk, nem volt még 10,5 hónapos, mikor ment, volt ott egy 13 hónapos kisfiú, akit még babakocsiban toltak. Megtanulja, idővel, nyugi
2008. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike nektek a válaszokat.Megnyugtatattok.:-)))))
2008. nov. 6. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat,az én babám 5.5 hós,és csak minden másnap fogja az üveget...húsvét másnap és karácsony másnap.Szval aggodalomra semmi ok.Majd eljön ennek is az ideje.Még forogni se hajlandó,pedig menne neki,1x-2x már megmutatta.
2008. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!