Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen házi desszerteket...

Milyen házi desszerteket adtok a tíz hónapos babátoknak? Boltit nem akarok neki adni!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
készíthetsz neki krémtúrót: túró, natúr joghurt, gyümölcs. vagy amit a lányom nagyon szeret: joghurt, gabonapép, gyümölcs. Ilyesmire gondoltál?
2010. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,köszi!
2010. jún. 27. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en babam egyik kedvence:

Felvagok apro darabokra egy almat es egy kortet (meghamozva es maghaz nelkul). Ezt parolom egy kis labosba 3 percig utanna teszek hozza egy marek afonyat es ezt is parolom (afonya helyett mast is hasznalhatsz pl meggy). Ismet parolom 3 percig fedo alatt. Leveszem a fedot es meg 1 percig hagyom rotyogni. Utanna jol osszekeverem egy kis osszenyomott banannal botmixerrel. Imadja. Joghurtba is belekeverheted banan helyett. Sot napokig elall a hutobe is. En kis uvegekbe szoktam tenni es mindig vagy banannal vagy joghurtal keverem ossze neki.

En sima kajszi barackot is szoktam neki megparolni egy kis cukorral es ezt is kekszel osszekeverem vagy pedig joghurtal neki. Ezt is szereti. Es ez is elall napokig ugyhogy lehet valtogatni egyik nap az egyik varriacio masik nap a barackos varriacio. :)

2010. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tegnap ezt ette: kb. 3 púpos evőkanál túró ugyanannyi frissen magozott meggy és 3 db babapiskóta villával összetörve, keverve.
2010. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!