Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossunk így fogat?

Hogyan mossunk így fogat?

Figyelt kérdés
A kisfiam csak az alsó fogait engedi mosni,a felsőket nem.Jön neki ott foga,de alul is,ott meg engedi.Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 25. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Még nagyon kicsi hozzá, engedd, h rácsálja.


Kisfiam két éves, én engedtem neki, h ő csinálja, és nagyon szépen mos fogat, sőt ő kéri, tudja, h eljött a fogmosás ideje:)

2010. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon akarja engedni, hogy mossam, ő akarja egyedül (17 hós ). Mindig adok valamit a kezébe amivel lefoglalja magát és így több-kevesebb sikerrel járok mindig. Add a kezébe a fogkefét az is több mint a semmi.
2010. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 éves amúgy...szokta rágcsálni,de a végét...:( Felül nagy ritkán éri a kefe,ujjra húzhatóval szoktam,míg ő a fogkefével játszik.Csak nem szeretném,ha elromlana neki idő előtt,ha nem tudom megmosni.Köszi!
2010. jún. 25. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon kevés de tényleg nagyon kevés fogkrémet teszek rá,így már engedi mosni.

10hós baba anyuja

2010. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is keveset teszek,és az ízét szereti is,mert szívogatja,csak a sikálást nem kéri felül...:(
2010. jún. 25. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém 11 hónapos és ő sem engedi. Úgyhogy én egyenlőre nem is erőltetem mert a múltkor is nagy sírás lett a vége.
2010. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

És ha tönkremegy a foga nem lesz sírás?

Nálam olyan nincs, hogy nem engedi! Fogat mosni kell!

Ha jön a foga, az átmeneti időszak, 1-2 hét, addig ne erőltesd, de utána igenis fogat mosni kell.

Ne már a farok csóválja a kutyát...

2010. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért amit muszáj,azt muszáj!"Valahogy" megmosom neki,de nem sikerül alaposan,mint az alsókat.
2010. jún. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!