Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és mivel mossunk fogat,...

Hogy és mivel mossunk fogat, ha már kint van? 9,5 hós baba

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Szerintem nagyon jó a dm-ben kapható újjra húzható szilikon "fogkefe" és speciális babafogkrém! Ez így egy csomagban 1500ft körül van. Nekünk bevált a rengeteg fogunkra! (2db) :))))
2009. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is az ujjra húzható szilikonosat használjuk,és szerintem jó,már ha a kisasszony éppen nem makacsolja meg magát.
2009. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nenedent fogrkém, amit lenyelhet a baba , gyümi ízű.

A kislányom 10 hós és azzal mossuk + ujjra húzható fogkefével.

2009. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk elmex baba szett van, elég király:))
2009. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekünk is Nenedent van, de megvettük mellé a DM-es fogmosó szettetet is, amiben 3 féle fogmosó "szerszám" van. Az ujjra húzható fogkefe után tudod majd használni, de az egyik, ami a legelső, nagyon jól enyhíti a fogíny viszketést. Van olyan, mikor ki sem tudom szedni a pici lányom szájából. Látszik a megkönnyebbülés az arcán, miközben jóízűen rágcsálja.

2009. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem ismerem (csak hallomásból) az ujjra húzható fogkefét, de én már vennék neki baba fogkefét amin már van puha sörte, és mutatnám Neki hogy hogy kell használni, minden étkezés után, tükör előtt. A fogkrém nem feltétlenűl kell, mert nem az tisztija, csak a leheletben segít. A dm szett nagyon jóóó nekünk is az van. Abba már van olyan fogkefe is. Egy dentálhigénikus.
2009. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!