Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnam le ellenorizni a...

Hol tudnam le ellenorizni a babom adatait?

Figyelt kérdés
3002gr szuletett 34 cm fejkorfogat,es 55cm hosszu!Most pedig 9 hetesen 4890gr,38.5cm fejkorfogat,es 60cm hosszu.Nor malisak ezek az adatok egy 9 hetes manonal?
2008. nov. 5. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvosok azt mondják,h havonta olyan 500g-ot kell gyarapodniuk fél éves korukig.Egyébként teljesen normálisak,sőt,az átlag fölött is teljesít súlygyarapodásban.Majd lelassul,ha elkezd mocorogni.Nincsen olyan,h egy 9 hetes babának ilyennek vagy olyannak kell lennie.
2008. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt tudsz növekedési görbéket letölteni.

2008. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!