Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Szoktatok ellenorizni...

Anyukak! Szoktatok ellenorizni ti is, hogy szuszog-e a baba alvas kozben vagy csak en vagyok ilyen paranoias?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én is:)
2009. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Én csak azért nem,mert a légzésfigyelőnk bébiőr is(AngelCare AC 401)és levegővételkor pittyeg egyet...
2009. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

igen.

MINDEN éjjel :)

az orrához teszem a kezem, vagy ráteszem a hátára.

és már 14 hónapos:))))

2009. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
igen, ez szerintem természetes:)
2009. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még a légzésfigyelő mellett is néztem néha.
2009. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
huhhh! akkor jo, neha felugrom es berohanok hozza lelkiismeretfurdalassal, mert elfelejtettem benezni hozza valamennyi ideje..........
2009. nov. 5. 21:22
 7/19 A kérdező kommentje:
ha nem egyutt aludnank vele mi is biztos a legmegbizhatobb bebiort es legzesfigyelot vettuk volna meg.... talan a masodiknal...
2009. nov. 5. 21:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én épp most néztem meg,hogy szuszog-e,pedíg itt fekszik mellettem kint a nyagyszobában úgy,hogy rajta van a mobil légzés figyelője...

Tegnap reggel berezzent neki,mikor mellettem feküdt...,nem volt valami jó érzés...:( Épp úgy aludtunk,hogy a karom,és a hasam oldalán feküdt,közben fogtam a kis lábánál,mert ő volt kívül az ágynak,és úgy a kezemtől pár centire zizzent egyet,de hála az égnek vette normálisan a levegőt.. Vagy legalább is újra elindult neki a jelzésre....


Amúgy nem hiszem,hogy paranoiás lennél attól,hogy egyszerűen félted azt,akit szeretsz...

Azért,ha belegondolsz 20 másodpercig nem venni levegőt,még nekün is sok,nemhogy egy babucinak...És nálunk ez sajnos már többször is előfordult...:(


További jó babázást mindenkinek!

Üdv.,egy 3 hónapos kislány anyuja :)

2009. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

21.29-es vagyok..


Akkor szerintem én sokkal jobban "paranoiás" vagyok nálad,mert nekünk az ágyában is van légzésfigyelője,meg ha nem ott alszik,akkor meg a hasán van a mobil légzésfigyelője...


Mi pont azért vettünk mobilt is,mert mostanában már mikor éjjel felkel enni,akkor már nem rakom vissza az ágyába,hanem ottmarad velünk.. Meg nappal is majdhogy nem mindíg a nappaliban,vagy a hintájában alszik..

2009. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem is tudtam hogy letezik mobil legzesfigyelo, de rakeresek a neten
2009. nov. 5. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!