Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Szoktatok ellenorizni...

Anyukak! Szoktatok ellenorizni ti is, hogy szuszog-e a baba alvas kozben vagy csak en vagyok ilyen paranoias?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig figyelem, pedig nekünk is van légzésfigyelőnk. :) Szerintem ez természetes, aggódunk, hisz szülők lettünk :):)
2009. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam neki nézni.minden este.meg hát amugy is imádom nézni mikor alszik szóval nem te vagy a paranoiás.
2009. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nekunk is baby figyelo van (angelcare) nagyon jo termek. de meg igy is sokszor felkelek h nezem h a zold gombocska vilagit rajta. a korhzban nem tudtuk beuzemelni nem is aludtam jol. Megeri venni egy ilyet en legalabbis nyugodtabban alszom. Pedig meg 12 hetes babonk a mi szobankban alszik.
2009. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nekunk nincs legzesfigyelonk es nem is szoktam nezegetni, hogy szuszog vagy sem. ujszulott koraban sem neztem, esetleg megneztem, hogy hogy alszik, mostmar 10 honapos es mikor mi fekszunk le benezunk hozza, hogy minden rendben-e es mindenki alszik tovabb.
2009. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

megnézem én is.volt már példa h ugy megijesztett,hogy szegényt én is megijesztettem.épp kelteni akartam és akkor szép finoman végig simítottam a kis mellkasát.hát nem moccan(máskor egy kézmozdulat volt mindig reakciónak tőle).megsimogattam az arcát,majd ujra a mellkasát,és még mindig semmi.hát erre ugy meg ijedtem h szegényt meglöködtem egy kicsit,persze finoman,de az én csillagom ugy meg ijedt h sírva ébredt.hát majdnem együtt sírtam vele én is.nagyon megijesztett a fiam akkor,annyira mélyen aludt.

2,5 hós kiskópé anyukája

2009. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Soha nem nézem egyik gyereket se, légzésfigyelő van és tökéletesen megbízható, így nyugodtan alszik mindenki.
2009. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia


A mobil légzésfigyelős vagyok.


Nekünk Respisense márkájú ez a figyelőnk.

Használtan vettük a vaterán 15000 ft-ért.

Újonnan a duplája...

2009. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

lattam eppen hogy 30000 egy uj

de amikor mar forgolodik a baba, akkor hogy lehet hasznalni a mobil legzesfigyelot? hat nem pottyan le rola?

2009. nov. 7. 09:21
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia


Erre még nem tudok válaszolni,mert ügye még nekünk nem nagyon forgolódik a kicsi... Max oldalra..:)

Amúgy az van a leírásán,ha jól emlékszem,hogy ha lazán van a babán,akkor egy vatta darabot kell a pelus és a figyelő beakasztója közé rakni,és akkor nem fog lecsúszni róla.

2009. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!