Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NUK szilikon fejű, csöpögésmen...

NUK szilikon fejű, csöpögésmentes itatópoharat szoktátok a microban sterilizálni? Nem megy tönkre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,de nem szoktam,mert nem is lehet,tiltásnak volt rajta feltüntetve,se mikróba nem lehet sterilizálni,se mosogatógépben mosni.

Én kiszoktam csak neki fözni,és utána beleteszem a Chicco fertötlenitöbe,amit vizben oldok fel,és még abban hagyom állni fél órát vagy órát,igy gyönyörüen tiszta lesz!

Épp most fogom majd én is megcsinálni! :)

2010. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hm :O, én simán betettem a mikróba. A többi NUK cumisüveggel együtt (puhacsőrös itatóról van szó). Igaziból csak a szilikonfejet cseréltem rajta, a többi uaz, mint a cumisüveg. Semmi baja nem volt soha.
2010. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is kisterilizáltam mindig, semmi baja nem volt tőle.
2010. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem, mert láttam, hogy rá van írva, ne tegyük. Viszont már mást is sterilizáltam micro-ban, amit nem lehetett volna, és nem lett baja. Köszi, akkor lehet, hogy megpróbálom.
2010. jún. 24. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az ,hogy nem szabad,nem véletlenül van rajt.Ha megnézel pl .egy müanyag tálat ami nem mikrózható,annak se lesz baja a mikróban látszólag,de vegyi anyagok kerülhetnek ki belőle.Tesóm vegyészmérnők-direkt felhívta a figyelmemet erre.
2010. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!