Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vezetnétek be neki követke...

Mit vezetnétek be neki következő ételként?

Figyelt kérdés
5 hónapos tápszeres kisfiam már eszi az almát, a barackot, a meggyet, a krumplit és a répát (nyomokban a petrezselymet és a paszternákot). Mit adnátok neki következő ételként? Én a csibehúsra és a rizsre gondoltam.
2010. jún. 23. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a hússal még várnék egy hónapot, de te tudod.Adjál gesztenyét,kapható teljesen natúr fagyasztott, azt keverheted meggyel,almával,barackal.
2010. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sütőtökös ételeket is adhatsz, banánt, rizst. Én ezeket kombináltam elég sokáig. Húst 6 hónapos kor után
2010. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, húst még ne adj. Ebben a korban még gesztenyét és sütőtököt ehet, mást nem nagyon. Bár az én fiam nem igazán kedveli a sütőtököt.
2010. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, akkor a hússal várok. Csak az a baj, hogy se a gesztenyének, se a sütőtöknek nincs szezonja, és fagyasztva sem találok sehol...
2010. jún. 23. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Sütőtököt kapsz bébiételben, én is azt fogom kipróbálni. Én a céklát sajnálom, mert azt is lehetne adni neki, de az tényleg nincs. Viszont a brokkoli már mehet, illetve azokat, amiket az előttem szólók írtak.
2010. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az intersparban vettem natúr fagyasztott gesztenyét,a gesztenyepüréknél van,300 ft körül van.
2010. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Céklát vettem másfél hete a Tescoban.Lehet, hogy ott még találtok.
2010. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. Mi Erdélyben lakunk, de 2 hét múlva megyünk babaúszásra Debrecenbe, benézek a Tesco-ba és az Intersparba is. A Tescoban voltunk múlt héten is, de nem találtam semmit, igaz, csak futtában mentünk be, mert picuri már nagyon fáradt volt.
2010. jún. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!