Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a legnagyobb a választék...

Hol a legnagyobb a választék a 4 hós bébiételekből? DM? Rossmann? Interspar? Vagy esetleg máshol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A rossmanba sok féle van:-) Ha van a közelben Brendon érdemes elmenni, nem reklámozni akarom, csak mi most voltunk és a kecskeméti akciós, meg frutapura is olcsón:-)
2010. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk a dm-be van a legtöbb
2010. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én Nyíregyházán tudnék venni. Ott hol van a legtöbb féle?
2010. jún. 23. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A rossmanban nézdd meg,ott a legolcsóbb, és nagyon sok fajta van.Pl. paradicsomlevet sehol máshol nem találok.A dm-ben is sok fajta van, de ott drágább szokott lenni.A spar a legdrágább, legalábbis Debrecenben.
2010. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad DM, Rossmann, Interspar:-))
2010. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző

Bébiételekből a Rossmann ill Dm a legolcsóbb és nagy a választék

Múltkor a tscóban csak lestem, hogy minden milyen drága, pl a 2-es Beba 300 forinttal drágább volt mint a Sprban, pedig a Spar nem a legolcsóbb üzlet (mondjuk én odajárok, mert szeretem)

2010. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a sétáloban most akció van a kecskemeti bebietelekbol,en tegnap vasaroltam 7000-ert.nem tudom hany hosat keresel de az 5 hos most akcio!szinten nyiregyhazi ja es a rossmanban.
2010. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem a DM-ben és a tescoban van a legnagyobb választék. A rossmanban főleg kec skeméti bébiétel van, amit nem szeretek, mert szinte mindegyikben van hozzáadott cukor. én univert veszek mindig
2010. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem a nagyfiam is kecskemétin nőtt fel nekem semmi bajom nem volt velük, nagyon szerette őket! Legalább van íze, nem úgy mint a hippnek!
2010. jún. 23. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!