Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben, mivel fürdessem a...

Miben, mivel fürdessem a babámat, hogy ne legyen neki ennyire száraz böre?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy most mivel fürdeted:)

A gyógyszertári fürdető szerintem nagyon jó, nekünk bevállt. A Johnson's viszont szárítja mindkét gyerekem bőrét.

2008. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a gyógyszertári fürdetőt használd, az nem szárít. Fürdés után pedig kend be babaolajjal, akkor nem lesz száraz a bőre.
2008. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekorvos által, de recept nélkül is kapható mosakodókrém a hydrophilicum nonionicum. A korát nem írtad a babának, de ezzel 1 éves koráig nyugodtan lehet fürdetni.
2008. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3,5 hónaposak vagyunk.szinta mindent kiprobáltunk baba,nivea,seba med,gyogyszertári fürdetöt balneumot.johnsonra alergiás már a korházba kiderült mikor megszületett
2008. nov. 4. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Babé tusfürdőjét próbáltad már? Nagyon jó száraz bőrre! Gyógyszertárban lehet kapni, nem olcsó. Én a samponját használom a babóm fejére és nem is lett koszmós. Szerintem próbáld ki, kifejezetten száraz bőrre ajánlják a tusfürdőt!
2008. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
DM-ben lehet kapni Weleda arckrémet (sárga dobozú) én azt használom az egész testére és nekünk nagyon szépen helyrehozta a száraz kis bőrét, pedig már majdnem sebes volt valahol. Van testápolója is azt még nem próbáltam, de az is biztos jó akkor. Most akarom csak kipróbálni, mert már elfogyott az arckrém.
2008. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Gabival fürdetem,nagyon jó,már nem száraz a bőre.
2008. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a gyermekem születésétől a Babé olajos tusfürdőt használom, a gyermekorvos és a védőnő is ezt ajánlotta, olyan száraz volt a Picurkám bőre.

Van kétféle, a hidratáló és az olajos, az olajosat vedd meg a gyógyszertárban, kb. 2600 Ft. Nálunk kb. 10 hétig elég (minden nap fürdetünk), de a férjem elég pazarló, szerintem sokkal tovább kitarthat.

2008. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!