Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházban azt mondták, hogy...

A kórházban azt mondták, hogy a baba füle ne érjen bele a vízbe, vigyázzunk, nehogy víz menjen bele - de ez mennyi idős koráig érvényes. Most 4 hetesek vagyunk. Már belerakhatom a vízbe teljesen, vagy még mindig fogjam a fejét ügyelve a fülére?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez jó, nekünk pont azt mondták, hogy nyugodtan beleérhet a füle, hisz odáig is vízben volt...

Üdv.

2008. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia az én babámnak sajnos elkezdet büzös váladék jönni a füléböl mert bele ment a víz a féjem mindig sok vízben fürdete és bele ért a fülecskéje,akkor volt kb másfél hónapós azota oda figyelek rá és már nincs gond persze azért egy két csepp most is belemegy de csak annyi.A mugy azt mondta az orr fülgégész ,hogy vígyázni kell vele.
2008. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
fura nekem anyukám fülész és azt mondta nem baj ha megy bele viz
2008. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem lassan teljesen belerakom. Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 5. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, vigyázni kell, de nagyobb gyerekeknél, felnőtteknél sem árthat mivel fülgyulladást, belsőfülgyulladást okozhat a bentrekedő víz. Ez az oka a bűzös válladéknak és a fájdalomnak.
2010. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!