Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jött be jobban ARIEL &...

Melyik jött be jobban ARIEL & PERSIL a babaruháknál? Esetleg a TIDE?

Figyelt kérdés

Folyékony vagy por?

Hol vásárolod meg?


Nem tudom melyiket használjam!!


2010. jún. 21. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy. nekem ugyanúgy bevált a Tide, mint az Persil Sensitive. Most a Bonux volt leárazva, az is jó.

Én csak port veszek.

De ha nagyon külön akarsz mosószert a babának, akkor vedd a Dreft-et, barátnőm arra esküszik. Abból is van Sensitive.

2010. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Általában folyékony, olcsóbb fajta, öblítőt nem hasznélok és nem mosok külön.
2010. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik sem jó, mert túlon túl kemény a víz és minden ruhának tönkrevágja a színét, és a foltokat sem veszi ki semmi.
2010. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia, babaruhára legjobb: Dreft sensitive + silan öblítő (sensitive) annyira finom illata lesz így a ruháknak, és bőrbarát is!

Üdv: 1 éves baba anyukája

2010. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én sem veszek külön mosóport( mindig akciósat veszünk, de nem tescosat), de a kakafoltok csak vanishsel jöttek ki. Most egy ideje persilt használunk, egy ismerőstől vesszük 15kg 7500Ft. Öblítőt meg lenort vagy silánt használok
2010. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg Ariel. Es csakis por.
2010. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 kéte hete vettem tide mosógélt de van rá esély ,hogy alleriás rá a kisfiam bőre így visszatértünk a dreft mosógélre.Az igaz,hogy ez a foltokat nekem nem akarja kivinni de előtte vanis szappannal kimosom a foltot és utánna már szépek lesznek a ruhák.Az ariel mosógél viszont nagyon szépen kiviszi a foltokat.De most sajnos egy jó darabig azt sem használhatom.

2010. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!

Kipróbálom egyenlőre, akkor Dreftet!

2010. jún. 21. 14:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia, a dreft most akciós a tescoban a héten, 2 fizet 3-at kap!
2010. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Több anyukától hallottam, hogy bizonyos ételfoltokat nem vett ki semmi a ruhából, még Vanish se. Én első perctől a Brendonban kapható Domalt használom, és a beszáradt alma foltokat is könnyedén kiszedi kézzel, a kakiról nem is beszélve, így ezt bátran tudom ajánlani.
2010. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!