Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfelelően táplálom 13...

Megfelelően táplálom 13 hónapos hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés

Reggel szopi

tízórai tejpép gyümivel

ebéd fözelék hússal, vagy amit mi eszünk és azt összeturmixolom m rágni nem rág, 2 foggal nem tud, meg amúgy is öklendezik a darabos kajától, hiába próbálkozom :(

uzsira joghurt gyümivel

vacsira ugyanaz mint ebédre amit kapott

lefekvés elött kis szopi

Szerintetek jól csinálom??


2010. jún. 21. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod :)Mennyit szopizik még, mennyiségre? De szerintem így jó, ahogy csináljátok :) Nekünk is hasonló, annyi különbséggel hogy a babám már nem cicizik, így tápszert kap, igaz ő még vacsira is.
2010. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, már nem olyan sok tejem van de azért szopizik rendesen, kb. 2-3 percig! Azt ennyi! Vizet is iszik naponta olyan fél-1 L megiszik! Kakaót próbáltam neki adni meg tejet is, nem fogadja el!

Azt szeretném ha reggel meg este inna egy jóó meleg kakaót :) de sajna nem fogadja el, hiába adtam neki többször, nem kell neki...még! azért köszi a gyors választ :)

2010. jún. 21. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes. Mi ugyanígy eszünk, csak szopi helyett junior ital van.
2010. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Junior ital az milyen? Próbálkozni kell vele?
2010. jún. 21. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen, de nincs tízórai:)

Tejpépet én nem próbáltam, joghurt nem kell neki, szóval sima gyümölcs az uzsonna.

Én is turmixolom, mert úgy fogy mennyiség. De adok külön darabban kaját és azzal elszórakozik. Pl, sárgarépacsíkot, kenyeret, almát.

Ezt bedarálja, majd ha megtelt a pofazacskója kiköpi, majd akár ugyanazt újra (ha a tányérjába ment) Jó guszta, mindenki itt szörnyűlködik:))) De ez az átmeneti állapot múlóban, egyre több darabos kaja lemegy (nem a földre, a torkán)

2010. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9:46 vagyok. A junior ital igazából tápszer, 1 éves kortól adható, ha nincs tejed, és nem akarsz igazi tejet adni. Ha lenne tejem, szoptatnék még mindig a junior ital helyett.
2010. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!