Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hós kisfiam arcocskája...

A 3 hós kisfiam arcocskája még mindig pattanásos, miért van ez? Már csak napi 1x kap anyatejet, attól nem lehet. Milupa HA Start tápszert eszik, lehet a tápszertől?

Figyelt kérdés

Félek hogy heges, csúnya rücskös marad az arca.

Járt már valaki így?


2008. nov. 3. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 4 hónapos múlt és ugyanez a helyzet.Nyáron még a melegre fogták,hogy az ütötte ki.Ő is ezt a tápszert eszi amúgy.Erre én még nem gondoltam,de kíváncsian várom a válaszokat én is.Segíteni sajnos nem tudok.
2008. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi is Milupa HA start tápszert eszünk, nálunk is jelentkeznek pattanások az álán, de én fözök neki kamillát és azzal mosom napi egyszer. Szépen folt nélkül elmúlik.

2008. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam (5 hónapos)is Milupa tápszert kap, de mondjuk mellette szopik is, inkább csak kiegészítőnek adjuk a tápot, de az arca nem pöttyös. Unakatestvérem fia csak anyatejes volt, jó sokáig szopott, neki egész újszülött korától volt pattanása, aztán mikor már nem kapott tejet, elmúlt. Az arca most szép, semmi heg nincs rajta, ezek elmúlnak.
2008. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én fiam 6 hónapos és nekünk is pöttyös az arcunk,de a védőnő és az orvos is azt mondta, hogy mivel jön a foga megváltozott a nyálának a Ph értéke és ez üti ki az arcocskáját.Hallottam már olyat is ,hogy 2-3 hónaposan előbújnak a fogak, lehet hogy neketek is alakul a foga.
2008. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!