Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szúnyogriasztót használ...

Mendy1025 kérdése:

Milyen szúnyogriasztót használtok a baba mellé?

Figyelt kérdés
Létezik valamilyen bababarát belőle?Köszi a válaszokat
2010. jún. 20. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Raid night&day préselt homoktechnológiával készült, oldószer-mentes, én ezt a konnektorba dugom este lefekvés előtt kb. egy órát megy a kisfiam szobájába, utána kihúzom. Ha sétálunk, akkor meg a patikákban vagy dm-ben kapható bio galaktív szúnyogírtó spray, ez csecsemő kortól használható, ezzel bekenem (tenyerembe fújom, és bekenem vele a ruhából kilátszódó testrészeit).
2010. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi elektromos lapkás VAPE-t használunk, vagy Raidet.

Ha kimegyünk a szabadba, akkor pedig a VAPE Herbal-t használom, mert elméletileg növényi alapanyagú. Eddig egyszer csípte szúnyog, pedig most rengeteg van mindenhol.

2010. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a raiddel(homoktechnológiás) nekem az a gondom, hogy rá van írva, huzamosabb ideig nem lehet zárt térben használni. Nekem is ajánlották, de ez fura. Szóval lehet mégis annyira nem érdemes kis babánál használni. De ez az én véleményem. Én kék fényű szúnyogcsapdát használok. Kint pedig 5-6 körül megyek babámmal, és még akkor süt a nap, és nem megyek vele árnyékra, ott nincs annyi szúnyog. Eddig még nem csípték meg(kopp-kopp)
2010. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. jún. 20. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Ultrahangos szunyogriasztót vegyél!


Üdv

2010. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ultrahangos chiccot használunk.
2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szúnyoghálót tettem fel. egy szúnyogunk sincs. Kint meg még nem használtam semmit, de nem láttam hogy támadták volna. 5 hónapos a lányom.
2010. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegyikre rá van írva tudtommal, hogy ne használd huzamosabb ideig. Én írtam a raidet, de mint már írtam, én a kisfiam szobájában kb. egy órát "járatom", mielőtt lefektetem aludni, utána kihúzom a konnektorból. De ez pont annyira elég, hogy ha van bent a szobájában dög, akkor kitakarodik.
2010. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húh, én egész éjjel használom a raid folyadékot. Ez baj?
2010. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!