Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan (mivel) tisztítjátok...

Hogyan (mivel) tisztítjátok ki az orrszívót?

Figyelt kérdés
Nekem üveg van és ha vmi miatt nem tudom kitakarítani azonnal, akkor végérvényesen benne ragad a trutyi :(
2010. jún. 20. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
én mosogatós melegvízbe áztatom,egy edénykébe,vagy tálba...a végét minden szívás után,a nagyobb részét,mikor sok benne a trutyi...
2010. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hello, az üveget nem ismerem, nekem ariana porszívósom van, azt minden használat után azonnal tisztítom, ha mégis marad benne valami akkor fogpiszkálóval v. fültisztítóval szoktam kitisztítani
2010. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a kézmosóba szoktam áztatni domestosos vízbe minden használat után!Aztán csal alatt tartva átfolyatok rakta forróvizet pár percig, és szép tiszta lesz!
2010. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan úgy szoktam mint az utolsó,nekem nagyon bevált a Domestos.
2010. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk (Salgótarjánban) lehet kapni bababoltban orrszívó tisztító kis kefét. Olyan mint a cumisüvegmosó, csak kicsi, orrszívóba való. Ez is a neve:Orrszívó tisztító kefe.
2010. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy nem használt szempillaspirál keféjét súroltam ki, bevált :-)
2010. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is vettem kiskefét 180 ft és nagyon praktikus, előtte én is szenvedtem.
2010. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!