Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagy után kell szívni a...

Ha nagy után kell szívni a pici (pár hetes) orrát, akkor mivel tisztítjátok az orrszívót?

Figyelt kérdés
A bacik miatt kérdem, ha nem ugyanaz a betegségük.
2010. szept. 19. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor vetted az orrszívót, nem két fejet adtak hozzá? ÉN alkoholos filccel ráírtam nevük kezdőbetűjét és mindenkinek saját van. Sterilizálható is, nem jön le a betű.
2010. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam kettőt, csak két különböző fejűt, de azt nem szeretem, nem szív ki mindent.
2010. szept. 19. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vennék másikat,de ez az én véleményem.Szerezz be spriccelős fertőtlenítőt.Gyógyszertárban lehet kapni.De annak az árán már veszel megy másik orrszívót.
2010. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Forró vízzel leöblítem.
2010. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 2 nagyobb mellett most vettem meg a 3.orrszívó-porszívót. A másik kettő eltörött. Így van 6 fejem.

A baba 5 hetes, egyszer már szívtam neki, utána kifőztem.

A bacik miatt a nagyokét is ki szoktam.

De a filctollas megoldás nagyon jó, nekem eszembe sem jutott!

2010. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmosod mosogatószerrel,majd kifőzöd. Nekem használt orrszivóm van,de ezzel a módszerrel nyugodtan lehet használni. Bár nekem mikrós sterilizálóm van,de a végeredmény ugyanaz. Fölösleges újat venni,gondoljunk bele,hogy a fogorvosnál,nőgyógyásznál stb egy eszközt használnak,csak lefertőtlenitik mindenki után.
2010. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!