Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az összes szelepes itatópohárn...

Az összes szelepes itatópohárnak olyan rossz a kialakítása, hogy alig lehet normálisan kimosni? Valaki talált már olyat ami csepegésmentes van kupakja és könnyen tisztítható?

Figyelt kérdés
És az sem utolsó szempont hogy ki lehessen belőle inni az összes folyadékot. Kezdtük a mammal, talán eddig ez volt a legjobb. Van avent szívószálas, meg csőrös ezekből ki tudja inni az összes innivalót viszont a kialakítása szörnyű alig lehet kitisztítani. Van chicco, ebbe sok innivaló marad. Van tommee tippee ez is nehezen tisztítható és nincs kupakja. Már nem merek többet venni. Van ami minden szempontnak megfelel? Van amelyik nektek bevállt? 10 hónapos a kislányom. Egyébként inni mindegyikből tud.
2018. júl. 13. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó, akkor magadat mérgezd vele de a gyerekedet ne. De ha mégis, akkor legalább ne itt osztogasd az ostoba tanácsokat.

A számos okfejtéseden meg jót nevettem, bocs de nem állok le vitatkozni ilyen szinvonalú emberekkel.

2018. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#3as, nyugi, a #7es csak azt felejtette el, hogy vajon miből készül az itatópohár...biztos üvegből...no comment! ;D Ő itt AZ AGY!
2018. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hat nem PET - bol b******** !

BPA mentessegrol hallottal ?

2018. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is kétfajta drága ivóizé (mam, avent - első csöpögött, másodikat fülpucolóvaé kellett takarítani) után mérgelődve szintén a kubus üveg vált be, ami egyszerűen takarítható és cseppmentesen zár, sőt a fyerek is be tudja csukni. Kivéve, ha pár hónap letörik a teteje, de akkor olcsón jöhet egy új. A babavíz is ugyanilyen palackban van, de ha megszűröd sem jó, ha forralod sem jó... a világ nem tökéletes. Nem tudom miért nem koppintja egy babacég a kubus dizájnt, oszt csinál pba menteset belőle. Itt a nagy lehetőség.:)
2018. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Horváth Anikóka válasza:
Nekünk mamos csőrös pohar van, és a sport kulacsos, kivehető szeleppel.fiam nagyon jol tud inni belőle csak en nem szeretem mert bár hiaba tisztogatom napközbe többször is beleszagosodik a tea,gyümölcs lé.
2018. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Közben olvastam, hogy a pba-mentes műanyagok sem jók (viszont a pet-palackban meg nincs is - bár az se jó persze, ahogy semmi, ami műanyag):

[link]

[link]

2018. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!