Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az összes szelepes itatópohárn...

Az összes szelepes itatópohárnak olyan rossz a kialakítása, hogy alig lehet normálisan kimosni? Valaki talált már olyat ami csepegésmentes van kupakja és könnyen tisztítható?

Figyelt kérdés
És az sem utolsó szempont hogy ki lehessen belőle inni az összes folyadékot. Kezdtük a mammal, talán eddig ez volt a legjobb. Van avent szívószálas, meg csőrös ezekből ki tudja inni az összes innivalót viszont a kialakítása szörnyű alig lehet kitisztítani. Van chicco, ebbe sok innivaló marad. Van tommee tippee ez is nehezen tisztítható és nincs kupakja. Már nem merek többet venni. Van ami minden szempontnak megfelel? Van amelyik nektek bevállt? 10 hónapos a kislányom. Egyébként inni mindegyikből tud.
2018. júl. 13. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nuk!!'
2018. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Melyik nuk, linket tudsz küldeni?
2018. júl. 13. 09:18
 3/16 anonim ***** válasza:

Én két féle itatópoharat vettem és csak azért nem dobtam ki, mert marha drágák voltak és végül is csak 1x voltak használva, így szinte tök újak, odaadom vkinek, de hogy soha többé nem veszek, az is tuti a sok szétszerelés, meg az apró alkatrészek kimoshatatlansága miatt.


Vettek pár kicsi és nagyobb kubus italt, vagy vizes palackot, amiknek az a csőre, cuclija (vagy hogy a fenébe nevezik) van, és azokból kapja a teát, vizet stb.

Sokkal egyszerűbb elmosni, mert van egy palack rész és van egy csőrös rész. Könnyű elmosni, fertőtleníteni (ecetbe szoktam néha, néha), és ha mondjuk vmi kakaó vagy gyümilé megfogná a csavaros résznél, akkor fogpiszkáló+pici vatta/anyag és máris hozzáférek és tiszta. Nem kell atomokra szedni, nincsen 5-6 db apró szilikon alkatrész (egyet szétszedtem, azóta sem tudom összerakni).

2018. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
2- es a PET palack ujrahasznositassal mergezed a gyereked! Olvass utana !!
2018. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kérdező, ez az, tökéletes, nem csöpög, nem folyik , konnyu belőle inni, könnyen sterilizálható, es tisztithato nem fog berohadni mint a Tommee
2018. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A link lemaradt :)


[link]

2018. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2- es ezt neked ( bar illene tudni )


[link]

2018. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ilyenre gondoltál, én azért leírom, hátha :)

munchkin tanulópoharat vettem, nagyon szeretem, hamar megtanult belőle inni a kislányom. Ha földhözvágja, akkor szokott csak kifolyni belőle a víz. Könnyű tisztán tartani, 3 részből áll. (nem tudom lehet-e sterilizálni, szerintem nem)

Mondjuk én csak vizet szoktam neki tenni bele, nem tudom gyümölcslére/teára hogy reagál.

[link]

2018. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Első helyen a MAM csepp mentese a legjobb, de 3 részből áll - 4-ből ha a tetjét is külön vesszük. Ebből mi a kicsit használtuk, de hamar kell a 3 decis..


Második helyen a MAM vagy Pepco-s tanuló pohár, ami pohár alakú és olyan szilikon gyűrű van a tetején, hogy onnan jön az ital, ahonnan a gyerek a szájához emeli. Na azt lehet a legeslegkönnyebben tisztítani. Mosógató szivaccsal is eléred az alját, a tető része pedig szintén nem zeg zugos.


Harmadik helyen a Dm saját márkás csőrös, cseppmentese.

2018. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es, neked meg illene ismerned a számokat, mivel a 2. hozzászóló a kérdező.

De gondolom, hogy a 3. hozzászóláshoz írtad. Lehet, hogy én voltam az, aki másodiknak szólt hozzá, de a 3. sorszám alatt, és a tévedések elkerülése végett ezért is szokták a sorszámot megjelölni okoska.

Még jó, hogy nem 349 hozzászólás van ennél a kérdésnél, amiből töröltek is, mert akkor bajban lennél, ugye?


Szóval, előbb tanult meg a számokat, aztán írogass mindenféle okosságokat. Amúgy most már a pet palackos mérgezéses marhaság a legkisebb probléma, mivel már csak szinte génkezelt ételeket lehet kapni, tápos állatokat (nem ám falun a gilisztán felnőtt csirkét, aminek a tojása sárgája valóban sárga) eszünk, szennyezett levegőt szívunk, akkor pont az a legnagyobb gondom, hogy a műanyagból mi válik ki, ami annyira elenyésző, hogy hamarabb halok meg tüdőrákban nemdohányosként, mint pet palack általi mérgezésbe.

2018. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!