Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor indulnátok nyaralni 16...

Mikor indulnátok nyaralni 16 hós gyerkőccel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

6-7 körül ébred, akkor szopizik, ezután 9 körül reggelizik. Ha ébredés után elindulunk, akkor félúton lennénk kb, reggeli időben, ahol amúgy is megszoktunk állni kávézni, pihenni. Ott bírna enni.Vagy indulunk reggeli után(akkor is megállnánk félúton), és akkor 2 fele érnénk oda.Kisfiam 10-11 fele szokott elaludni, ezért dilemmázok, hogy melyik indulás lenne a jobb. Bár a kocsi, úgy is elnyomja.

Bocsi, ha hosszú lett, remélem értettétek:)


2010. jún. 18. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem nyugodtan induljatok el ébredés után,ha úgyis megálltok,meg tudod etetni akkor.Ahogy irtad,az autó elnyomja úgyhogy megreggelizteted félúton,utána lehet végigalussza a maradék utat.Mondjuk nem tudom,milyen hosszú útról van szó.

Az én lányom is 16 hónapos és van még 1 fiam,aki 3 éves lesz júliusban és a párom gyerkőcők nélkül szeretne pár napra elmenni,hogy tudjunk pihizni és kettesben lehessünk. :) Az anyósómék vigyáznának abban a 3 napban a gyerekekre,de nem tudom mitévő legyek,félek itthagyni a picit,a nagyobbal még nem is lenne gond.

2010. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kocsiban úgyis aludni fog. Mi általában éjszaka utaztunk a gyerekekkel, de szerintem igazából mindegy. Ha éhes úgyis szól, akkor megállhattok. De az is lehet, hogy végigalussza.
2010. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján szerintem olyan mindegy...

Főleg, ha van klíma a kocsiban. Ha nincs, akkor inkább korábban induljatok.

2010. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi mindig alvás időben utazunk. Ha belföldre megyünk, akkor ebéd után, ha külföldre, akkor éjszaka. Kislányom általában fél óra kocsikázás után mindig elalszik, bármennyit aludt előtte. Korábban jártunk úgy, hogy végig aludta az utat, éjszaka pedig több órán keresztül ébren volt. Azóta így oldjuk meg.
2010. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megértelek kedves első. Nehéz döntés, biztos jó helyen lesznek a gyerkőcök, de biztos, hogy nagyon hiányoznának nekem.
2010. jún. 18. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!