Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a lányom...

Mit csináljak, hogy a lányom jól bírja az utazást?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva 1000 km-t utaznánk autóval. Lányom 6 hónapos lesz akkor, de sajnos még mindig 9-12-szer eszik napközben, ráadásul anyatejes, a cumisüveget nem fogadja el, szopni is csak fekve hajlandó. A másik, ami aggaszt, hogy szegény egész nap a hordozóba lesz bekötve, meg sem fog tudni mozdulni egész nap. Odafelé még csak hagyján, mertéjjel megyünk, de visszafelé napközben kell jönnünk. Akik már tettek meg ilyen hosszú utat, hogy csinálták?
2010. jún. 17. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tettünk még ilyen hosszú utat, de már többször voltunk Budapesten, ami nekünk több, mint 200 km. Ezen a távon is minimum 2-szer megállunk. Tehát én a helyetekben ha kell, 100km-enként megállnék, vagy legalábbis akkor, amikor a baba igényli. Ki a kocsiból, ez kis séta, nézelődés. Szoptatni bárhol lehet, legalábbis nekünk ez nem akadály. Ha gondolod, vigyél azért neki teát, vizet, gyümölcslevet. Játékkal, bábozással is lehet szórakoztatni a babát.
2010. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000 km, nem semmi...mi tavaly voltunk horváto-ban, isztrián, akkor volt 8 hónapos a kislányom, odafelé majdnem végig aludt hálistennek, jól tudtunk haladni az autópályán, visszafelé viszont nyűglődött sokat. ő is szopott még akkor sokat, megálltunk, ölembe fektettem, és úgy. nem volt gond. vittem sok kis mütyürt amikről tudtam hogy szereti, de mondom, így is voltak kellemetlen percek... nem is kevés. valahogy nem tudjátok megoldani, hogy vissza is éjjel gyertek? az lenne a legjobb. vagy legalább ha nem, akkor vagy hajnalban indulni, amikor még vissza tud aludni, vagy délután, hogy szintén elálmosodjon majd.
2010. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Augusztusban mi 800 km-es út elé nézünk, nyaralni megyünk. Az én kislányom is akkor lesz 6 hónapos. Mi kora hajnalban tervezzük az indulást. Az biztos, hogy gyakran 5-6-szor meg kell majd állnunk. Én viszek csörgőket, képeskönyvet. Az is biztos, hogy gyakran fog majd szopizni is. Egy kicsit izgat, hogy majd hogy viseli, de bízom benne, hogy minden ok lesz. Jó utat Nektek!
2010. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz gond!
2010. jún. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!