Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Este leteszem...

Mit csináljak? Este leteszem 8-9 körül hasra el is alszik, hajnal 4-5 körül kel. Viszont ha éjfél körül megfordítom, vagy hanyatt teszem le akkor 2-3 óránként fent van.

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes hason neki éjszaka?
2008. okt. 31. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Bennem is volt félelem, mikor letettem a fiamat, ő is hason aludt. Hidd el, bárki bármilyen választ írjon, benned lesz, hogy csak nehogy baj legyen. Ilyen az anyai természet. Próbálkozz oldalra fektetni és megtámasztani a hátát, hátha úgy is jól alszik. Ha nem jön be a bal oldal, próbáld meg a jobbat. Én ezt tettem. Nem mondom, hogy mindig bejött, de azért voltak nyugodtabb éjszakáim. Nem tudom, hogy mennyire hasznos a légzésfigyelő, mert gondolom még pici a babád, jó pár éve még nem nagyon lehetett kapni. Nézz utána, lehet, hogy jó lenne és nyugodtabban tudnál pihenni!
2008. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:) 11 hetes. Kölcsönöztünk neki 3 hónapra, az első éjsza után vissz tettem a dobozba, ugyanis ha köhögtünk, vagy akármi nesz volt, lvegő mozgás a szobában rögtön beriasztott :(

De köszönöm kipróbálom.

2008. okt. 31. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyétek el,hanem állítsatok az érzékenységén!Nagyon hasznos szerkezet,és ÉLETET MENTHET!Az én kisfiam 5 hós,és mivel van légzésfigyelőnk hagyom,h hason aludjon(mert így szeret aludni)teljesen nyugodt vagyok.Biztos ő is hason szeret(ne)aludni,csak mivel megfordítod nem igazán kényelmes neki.
2008. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem születésétől kezdve hason alszik a babám a kórházba a csecsemősök mondták, hogy így altassam, ha netán hány akkor így kevesebb az esélye, hogy megfullad. Azóta is hason alszik el.
2008. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hason altattam(altatom), mindkét gyerekemet. Nincs légzésfigyelőnk se. A kisfiam első perctől a gyerekszobába alszik. És egészséges mindkettő!

Nagyon sokan írtok itt a bölcsőhalálról, nekem annak idején mikor a lányom volt pici, még a védőnő sem szólt róla.

Minden anyuka aggódik a gyerekéért, ez természetes. De nem lehet állandó rettegésben élni!

Nyugodtan altasd úgy, ahogy neki jó!

6 éves, és 10 hónapos gyerekek anyukája.

2008. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 hónapos kora óta hason altatom a lányom, nem is tud hanyatt aludni:-)

nyugodtan tedd hasra, én is azért tettem így, mert hanyatt felkeltette magát a kapálózásával.

A légzésfigyelőt meg állíthatod nem ilyen érzékeny állapotra, akkor talán jó lesz.-)

4,5 hós kislányos

2008. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
NYugodtan alhat hason. Többször okoz bajt, a bukásos fulladás, mint a bölcsőhalál. Kérdezz utána a védőnőnél, majd meglátod.
2008. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

kislányom születése óta hason alszik, mivel háton és oldalt max. 20 perc alvás és fent volt viszont hason órákig alszik. A mai napig így alszik jóízűen és nincs semmi probléma, 5 hónapos már. Nekem azt mondta a védőnőm h olyan nincs h egyik percről a másikra meghal a baba , ugyan is vannak előjelek, nehezebb légzés, szapora pulzus, túlzott aluszékonyság, Persze természetes h az ember aggódik a pici babácskáért,de állítólag ma már oda figyeléssel megelőzhető.

2008. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok és nekem is azt mondta a védőnő h nyugodtan alhat hasson a babácska!

üdv.5hós baba anyukája

2008. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Köszi lányok, akkor nem piszkálom éjfélkor a megfordítással! Jó babázást mindenkinek!
2008. nov. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!