Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj az, hogy a 3 hetes...

Nem baj az, hogy a 3 hetes babánk nyitott szájjal alszik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 21:44
 1/5 anonim válasza:
77%
SZerintem egyáltalán nem baj.De lehet hogy azért csinálja mert el van dugulva az orra.
2008. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
EGYETÉLRTEK AZ ELÖTTEM ÍROVAL. PORSZIVOZÁTOK KI A NOZIÁT, NEKÜNK IS UYAN EZ VOLT. MI VETTÜNK PÁRÁSÍTOTT MERT A TÚL SZÁRAZ LEVEGŐ MIATT BENEDVESÍTETTE A NOZIÁT ÉS AZ BELESZÁRADT
2008. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs megfázva, és a levegő páratartalmát is ellenőrizzük. Már a kórházban is így aludt a kezdetektől, de azt hittem hogy el fog múlni. Remélem nem a manduláival van gond.

Köszönöm a válaszokat!

2008. okt. 31. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak így tetszik neki. Az én lányaim is nyitott szájjal aludtak, és semmi bajuk.
2008. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azok a babák akik nyitott szájjal alszanak vagy nap közben is folyton nyitott szájjal töltik az idejüket azért tesznek így, mert az orrmandulájuk nagyobb és ez nehezíti az orron valól levegővételt,így szájon át vesznek levegőt. Én kikérném a háziorvos véleményét, aki meg tudja nézni az orrmandula méretét.
2008. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!